Переваги жалюзі торгової марки Изолайт Жалюзі цієї торгової марки представляють собою горизонтальні віконні конструкції, які зроблені з алюмінію. Виробники пропонують касетні конструкції, які спеціально призначені для пластикових вікон.

Конструкція

Жалюзі мають короб, який зроблений з алюмінію. В ньому знаходиться механізм, з допомогою якого жалюзі приходять в рух. Алюмінієвий профіль надійно закриває карниз. З боків передбачені спеціальні заглушки.

Ламелі зроблені з алюмінію і розташовані на волосіні. Волосінь виконує роль напрямних. З допомогою фіксатора низ ліски кріпиться до штапику внизу.

Поворот здійснюється за допомогою спеціальної «драбинки». Це дві стрічки, зроблені з поліаміду. Саме з їх допомогою повертаються ламелі. Розташовані вони там же, де і «драбинки». З допомогою поліамідних стрічок здійснюється підйом і опускання ламелей.

В конструкцію входить ланцюжок для управління. Найчастіше її розміщують з боку петель.

Передбачений спеціальний фіксатор для ланцюжка. Він дозволяє утримувати самі ламелі у потрібному положенні. Зазвичай фіксатор розташовується на штапике.

У набір поставки входять коректори, які дають можливість встановлювати жалюзі марки «Изолайт» на будь-яку глибину.

Управляти такою конструкцією досить легко. Потрібно просто потягнути за ланцюжок в одній її частині, щоб підняти жалюзі. При русі ланцюжка з іншого боку жалюзі опускаються. Потрібний кут повороту ламелей встановлюється за допомогою легкого потягування ланцюжка управління.

Чим жалюзі «Изолайт» відрізняються від інших конструкцій?

Жалюзі на пластикові вікна, які пропонує компанія «Изолайт», дуже легкі, так як зроблені з полегшеного алюмінієвого сплаву. Вони не надають високе навантаження на віконні петлі. Тому вікна не будуть деформуватися при відкриванні.

Вони не бояться вологи, так як не схильні до корозії. Навіть якщо на них потрапляє волога, що їх зовнішній вигляд не зіпсується. До того ж, верхня частина короба надійно закрита спеціальним карнизом. Тому виглядають жалюзі дуже привабливо.

Зняти таку конструкцію дуже просто. Спочатку відкривається карниз. Потім викручуються саморізи, якими він кріпиться. При цьому слід пам'ятати, що карниз виконує не тільки декоративне призначення. Це своєрідна опора для ламелей. Без карниза така конструкція не буде просто працювати. Для того, щоб одягти карниз назад потрібен певний навик.

Конструкція жалюзі «Изолайт» створюється під конкретне вікно, що дає можливість розмістити жалюзі тільки по периметру скла. Зроблені з якісного алюмінію ламелі будуть щільно прилягати до скла.

Підвіконня в цьому випадку залишається максимально вільним. Для управління конструкцією використовується єдиний елемент, що спрощує експлуатацію такого віконного пристрою.

Піднімаються ламелі з прозорим напрямних. Під час підйому вони залишаються щільно притиснутими до скла. Тому під час відкривання стулки вікна в будь-якому режимі конструкція не змінює свого зовнішнього вигляду.

Зручне розташування тросів в самих ламелях надає більшої привабливості жалюзі «Изолайт». Особливо добре відгукуються про таких зручних шторах любителі кімнатних квітів. Вони залишають вільне місце на підвіконні для квітів.

Це універсальна віконна конструкція, яку можна встановлювати як на пластикові, так і на звичайні вікна. Крізь такі шторки абсолютно нічого не видно з боку вулиці. Всередині вони створюють атмосферу комфорту і затишку.

Загальний дизайн конструкції органічно вписується в стилістику вікна. До того ж виробники пропонують широкий вибір колірної гами.