Скляні перегородки в інтер'єрі красиво і практично В силу крихкості скла, поводження з ним завжди вимагає обережності та уважності. З розробкою нових технологій з'явилися нові види матеріалу. Хоча ціна на скляні вироби зросла, натомість їх міцність вдалося підвищити у багато разів.

Це дозволило використовувати скло як будівельний матеріал, що витримує механічні навантаження, наприклад, воно отримало популярність при зведенні зовнішніх стін і внутрішніх перегородок.

Для будівельних робіт використовуються steklostilmsk.ru, пройшли складний процес загартовування і покриті спеціальною плівкою. При сильному ударі виріб із скла не розсипається, так як плівка утримує дрібні осколки на місці. Ціна такого матеріалу в кілька разів вище звичайного віконного скла.

Особливу увагу скляних виробів приділяється там, де необхідно створити видимість простору, достатку світла та безмежності простору. Навіть стіна з звичайного прозорого скла за мінімальною ціною змінює сприйняття невеликий затіненій кімнати. Потрапляючи в квартиру, сонячне світло не натикається на перепони і проникає у всі кутки.

Родзинка в оформленні приміщення – скляні перегородки. Вони встановлюються в офісах, громадських місцях відпочинку і використовуються у створенні інтер'єру житлових квартир.

Скляні перегородки в інтер'єрі красиво і практично
Скляні перегородки в інтер'єрі красиво і практично

Можна назвати кілька причин їх популярності:

 • Для установки виробів із скла не потрібно погодження з житловими органами – вимога, обов'язкове при переплануванні квартир і підвищує ціну ремонту;

 • Будівництво скляної перегородки не включає брудних робіт з цементно-піщаним розчином. Не потрібно виносити меблі і вкривати її від попадання пилу;

 • Скляні вироби пропускають світло, тому можна відокремити частину кімнати без вікна, не на шкоду освітленості;

 • Товщина скляного виробу мінімальна, вимірюється в міліметрах, тому не краде корисну площу житла.
 • Крім цього, на steklostilmsk.ru не набагато вище, ніж на традиційні стінові матеріали, але вони виглядають більш ефектно.

  Скляні перегородки в інтер'єрі красиво і практично
  Скляні перегородки в інтер'єрі красиво і практично

  Для оформлення заміських будинків використовуються перегородки з кольорового скла, виготовленого із застосуванням техніки фьюзинг. Його ціна перевищує інші види стекол, але виглядає воно дуже дорого і красиво. При необхідності перегородка може декоруватися жалюзі або штори сучасного крою.

  В офісних установах встановлюються перегородки з прозорого скла, ціна на яке нижче, ніж на матовані або тоновані вироби. Скляні перегородки сприяють створенню комфортної атмосфери в колективі, так як між працівниками не порушений зоровий контакт.