Інтер'єр спальні в стилі прованс Стиль прованс заворожує своїй витонченості і колірним комфортом. Наявність натуральних і практичних поверхонь, об'єднаних з дрібними штрихами набувають небувале відчуття простоти, і в той же час свіжості.

Відмінні риси напрямки дизайну

Для провансу притаманні такі властивості:

1. Немає яскравих контрастів і кричущої палітри;
2. Меблі світлого тону;
3. Текстура тканин повітряна і легка;
4. Велика кількість квіткових елементів;
5. Головне місце в кімнаті віддано ліжка, вона повинна бути максимально комфортною і великий;
6. Тумбочки біля ліжка, несуть не тільки декоративне призначення, але і функціональне;
7. Всі меблі відрізняється вишуканістю кожного вигину;
8. Присутність безлічі приголомшливих і милих виробів;
9. Стіни декорується;
10. Важливо наявність вышивных виробів, які і створюють ауру затишку.

Інтер'єр спальні в стилі прованс
Інтер'єр спальні в стилі прованс

Таким чином, спальня знаходить незвичайну, привабливу красу, і в теж час пристрій в ній просте і легке. Саме тому вибраний стиль завжди буде на піку актуальності й затребуваності.

Ще кілька особливостей стилю

Спальня повинна вийти світлою і просторою, такого ефекту можна домогтися облаштуванням великих французьких вікон, тобто полотна від підлоги до стелі. Таке рішення дозволить пропускати в кімнату величезна кількість природного освітлення.

Що стосується штор, краще віддати перевагу легким текстурам, можливе використання навіть тюлі прозорого типу. Також варто бути обережним з предметами , які відображають розкіш і марнотратство, так як цей примі не вітається в стилі. Не повинно бути натяків і функціоналізм і аскетизм, адже призначення стилю подарувати затишок і спокій, відпочиваючому в кімнаті.

Чому обирають прованс

Інтер'єр спальні в стилі прованс
Прованс дарує гармонійне, спокійне і дуже позитивний настрій. Ось чому він найбільш підходить для спальні. Щоб створити такий образ кімнати. Доведеться багато попрацювати, адже кожна деталь важлива і повинна бути на своєму місці.

Кожна деталь повинна натякати на однойменне містечко у Франції. Для цього поверхні не повинні бути глянцевими, меблі повинна бути ніби злегка вигорілої. Якщо є квітковий орнамент, воліють дрібний і непомітний.