Будівництво будинку з використанням профільованого бруса Профільований брус є тим самим будівельним матеріалом, який практично не має ніяких недоліків. Неоціненні властивості цього матеріалу проявляються як на початкових етапах будівництва будинку з його використанням, так і при експлуатації такої споруди.

Причиною цього є той факт, що профільований брус комбінує кращі характеристики задані йому від природи і ті, що надав йому своєю працею людей.

А, якщо бути точним, не людина, а машини, за допомогою яких відбувається процес isk-bonus.ru, що дозволяє згодом при будівництві будинку з цього матеріалу використовувати так звану технологію лабіринтового замку.

Будинки з такого бруса - це ідеал з точки зору екології, адже по суті вони будуються тільки з дерева. Ніякого клею, домішок і хімії при цьому не використовується. Крім того, між самими брусами немає при цьому абсолютно ніяких зазорів. З цього випливає, що з дому isk-bonus.ru як і будь-які інші деревні споруди, що мають низький показник провідності тепла, що дозволяє досить значно, як показують дослідження, економити на опаленні та електроенергії. Волога точно так само не просочується крізь стіни з профільованого бруса, і саме тому стіни будинків на основі цього матеріалу ніколи не гниють і не втрачають згодом вологостійкості і теплоізоляційних властивостей.

Будівництво будинку з використанням профільованого бруса
Будівництво будинку з використанням профільованого бруса

Зведення будівлі з профільованого бруса ділиться на кілька етапів:

  • Перший етап традиційно представляє з себе закладку фундаменту, який може бути одного з трьох типів: монолітного, стовпчастого або стрічкового.

  • Другий етап включає в себе безпосередньо установку будинку на фундамент, монтажні роботи, пов'язані з нижньою частиною обв'язки будинку. Бруси укладаються один на одного по системі "шин-паз", немов конструктор; при цьому профільовані сторони обумовлюють швидке і надійне скріплення брусів між собою, що в підсумку дає в якості результату монолітну дерев'яну конструкцію. Вже після того, як каркас будинку зібраний, встановлюються підлогові покриття, проводяться гідроізоляційні роботи і т. д.

  • На третьому етапі відбувається монтаж всіх окремо частин будинку, а також їх обробка. Виробляється прокладка додаткової теплоізоляції між брусами, а також установка дверних конструкцій та вікон.

  • Завершується все четвертим етапом - монтажем покрівлі. При цьому дах кладеться з дощок, з заздалегідь визначеним кроком, який відповідає тому, який матеріал покриття використовується в тому чи іншому випадку.
  • Також перед початком будівництва, рекомендую ознайомитися з цим відео-матеріалом: