Житлові будинки 'Хамелеон'

Сьогодні вашій увазі надана стаття про будинках типу «ХАМЕЛЕОН». Це бескоридорные житлові будинки, розроблені на основі самого маленького з них — «базового», який легко піддається змінам: перепланувань, автоматизації, пристройкам, а розташування ldmstroy.ru дає можливість нарощувати площі без коридорів між старими і новими частинами.

На рис. 2 схематично зображені зони можливого розширення базового житлового будинку з боку головного та двох бічних www.postroil.com. На рис. 3 показаний житловий будинок з відбудованою частиною в зоні росту «а». Прибудова дозволила значно збільшити камінну кімнату і організувати в мансарді третю спальню. На рис. 4 зображено будинок з відбудованими частинами у всіх трьох зонах росту: семикомнатный, з двома гаражами, зимовим садом і просторою камінної кімнатою. Житловий будинок, плани якого наведено на рис. 1, має прибудову в зоні росту «в»; її нижній рівень займає гараж, а верхній - дві житлові кімнати.

Житлові будинки 'Хамелеон'
Можливе формування www.postroil.com цього типу і за іншими схемами, а також подальше збільшення площі за рахунок надбудови другого мансарди. Будь-який будинок можна будувати відразу або поетапно. У другому випадку спочатку зводять базовий будинок, потім його розширюють в зонах росту в необхідних для поточного моменту обсягах.

Виразність лаконічним фасадах будинків надають тераси www.postroil.com і першого поверху, об'єднані легкої гвинтовими сходами. Внутрішній простір першого поверху відкрито, приміщення взаємно проглядаються через арочні прорізи в несучих стінах. www.postroil.com формується двусветным залом з www.postroil.com. Зал можна використовувати як вітальню (див. рис. 1) і як кухню-їдальню (див. рис. 2,3,4). По мірі підйому або спуску по сходах відкривається вид на приміщення першого поверху, а через високі вікна камінного залу - і на ландшафт ділянки.

Фундаменти будинку — стрічкові монолітні; стіни -монолітні, товщиною 300 мм; перекриття - збірні залізобетонні по несучих стін; www.postroil.com — двосхилий по дерев'яних кроквах (в мансарді вона тепла). Вхід у кожний з будинків — через тамбур в передпокій. Є ще два входи з саду: один — на перший поверх через терасу в кухню-їдальню, другий — гвинтовими сходами на терасу мансарди. Увійти можна і з рівня землі на сходовий майданчик між підвалом і першим поверхом, що дає переваги при будівництві на ділянці з рельєфом.

О. Местер - архітектор
За матеріалами журналу "ДІМ"