Підготовка квартири до установки вікон Якщо ви вирішили встановити в своїй квартирі або будинку нові вікна, то необхідно підготувати все до приїзду монтажників (якщо не плануєте встановлювати вікна самостійно).

Природно, що перед тим, як ваші вікна прибудуть разом з монтажниками, необхідно підібрати вікна, які будуть використані. На сучасному ринку існує безліч моделей вікон володіють різними характеристиками.

Важливо знати, що працівників мало хвилюють ваші речі, і якщо вони будуть заважати, то можуть бути зіпсовані або, як мінімум покриті великим шаром пилу. Саме тому, необхідно прибрати все, що може перешкодити встановленню вікон. Приберіть все з підвіконня, зніміть штори і при необхідності приберіть меблі.

Слід пам'ятати про те, що працівники будь-якої компанії, будуть прагнути максимально швидко і якісно встановити пластикові або будь-які вікна, при цьому, практично не звертаючи уваги на ваші речі.

Не буде зайвим підготувати майданчик для старих вікон, повинно бути достатньо місця, щоб скласти їх. Необхідно відзначити, що деякі компанії можуть вивезти старі вікна самостійно.

На меблі зверніть особливу увагу, так як вона нині в ціні, тому вкрай важливо уберегти її від пилу і можливих подряпин. Кращим варіантом буде, якщо меблі будуть пересунута в іншу кімнату. Якщо зробити це не можливо, то хоча б відсуньте її від вікна і накрийте будь-яким підручним матеріалом.

Не забудьте подбати про електрику. Тому, якщо поблизу немає розетки, не буде зайвим підготувати подовжувач.

Роботу з монтажу вікон зазвичай проводять у два етапи: безпосередньо установка вікон та оздоблення. Монтаж виконується в перший день, а вже на наступний день, після того, як віконна конструкція зміцниться, проводяться оздоблювальні роботи і установка укосів.