Установка даху на балконі і комплексне скління від компанії Голден Хаус Щоб надійно захистити приміщення від снігу, вітру, дощу, а також вуличного пилу і інших атмосферних впливів, рекомендується установка даху на балконі, адже у багатьох будинках будь-які перекриття над балконом взагалі відсутні.

Тому, якщо у вас:

• балкон знаходиться на верхньому поверсі, він відкритий, над ним немає зверху інших балконів і перекриттів;

• балкон знаходиться в будинку, виконаному за «чеським» проекту, тобто балкони перебувають в порядку «шахів»;

• у процесі скління балкон був розширений, що істотно збільшує його площа, відповідно дах потребує додаткових елементах, потрібна установка даху на балконі. З цією метою використовуються міцні матеріали, які витримують перепади температур, вітер, сильні опади, вони не схильні до корозії. Основна якість, якого необхідно досягти – це хороша надійність від протікання.

Компанія "Голден Хаус" надає послуги по склінню балконів, встановлення дахів на ними, а також монтажу пластикових вікон. До послуг замовників проводиться повне скління котеджів і будинків, встановлення преміум-підвіконня VPL, обробка і утеплення балконів і лоджій, монтаж системи «тепла підлога» на балкон, оздоблення сайдингом і т. д. На сайті компанії http://goldenhaus.ru/ наведені типові розрахунки для стандартних приміщень, балконів і лоджій, є зручний калькулятор для розрахунків вартості типових робіт. Для клієнтів компанії регулярно проводяться акції, завдяки яким можна отримати побутову техніку в подарунок.

При установці даху на балконі майстрами компанії "Голден Хаус" виконується:

• монтаж пристінної планки, яка закриє зверху стик між настилом і стіною;

• висока герметизації всіх швів;

• відповідність нормі кріплення настилу до каркаса.


Компанія має великий досвід робіт по склінню, обробки, ремонту і будь облагороджування балконів, лоджій і інших приміщень. Якщо ви потребуєте в подібних послугах, то звертайтеся до фахівців goldenhaus.ru з нашою допомогою у вас на балконі з'явиться надійний дах, що захищає приміщення від опадів, пилу, протягів і т. д. "Голден Хаус" пропонує гарні ціни на комплексні послуги скління і обробки, тому багато клієнти замовляють балкон або лоджію «під ключ». Ця послуга передбачає монтаж даху, винос балкона, його утеплення, скління, внутрішню і зовнішню обшивку.

Компанія "Золотий Будинок" втілить найсміливіші мрії замовника, надаючи комплексні послуги скління і обробки.