Решітки на вікна своїми руками На вікнах решітки бувають глухі, а також розпашні. Правила пожежної безпеки передбачають крім глухих грат установку також решіток розпашних. Нескладно робити просту глуху решітку.

Виміряйте довжину і ширину отвору вікна. Після цього необхідно решітки зробити раму. Можна придбати готові sk-bars.ru а можна виготовити самим. Матеріалом для виготовлення рами можуть служити пруток, куточок, звичайна труба. За розміром вимірюємо діагональ, а потім ширину і довжину обвалюємо повністю.

Після цього переходимо до заповнення цієї рами елементами художньої ковки або будь-яким візерунком. Також нічого складного немає в установці решітки. Вона кріпиться за допомогою штирів з прутка. Спочатку готуємо ґрати, прикладаємо в отвір вікна. Потім намічаємо, де саме будемо під штирі свердлити отвір.

Решітки на вікна своїми руками

Якщо рама решітки виготовлена з куточка або профільної труби, то попередньо в них треба просвердлити по діаметру штирів 4 отвори. Як правило, виконується кріплення для чотирьох штирів, тобто, з одного боку два, а також два з протилежного. Такої кількості кріплень буває цілком достатньо.

Потім береться дриль з перфоратором і проводитися свердління. Свердло має бути трохи менше або такого ж діаметру, як самі штирі. Це робиться для того, щоб штир не бовтався. Глибина отвору буде залежати від того, яку відстань від рами решітки до стіни.

Потім ґрати вставляємо на місце, після чого просвердлені отвори забивають штирі. Вони вибиваються з внутрішньої сторони і в тому разі, коли рама решітки виконана з прутка. Після цього до штирів можна приварювати решітку.