Підвіконня з мармуру і деякі тонкощі їх встановлення Мармур – це матеріал істинно природного походження, який сьогодні досить активно застосовується в самих різних сферах будівництва. І це зовсім не випадково, адже він не тільки відрізняється своєю неймовірною привабливістю, але і володіє просто чудовими експлуатаційними властивостями.

Так, наприклад, встановлюючи у своїй оселі виконаний з мармуру, підвіконня, власник може бути повністю впевненим у тому, що подібне виріб зможе прослужити йому досить тривалий час. Правда, при цьому, до самого процесу його монтажу потрібно обов'язково підходити з повною серйозністю.

Підготовка до установки

Підготовчі роботи, в подібній ситуації, зазвичай починаються з ретельних вимірів. Тут одразу слід зауважити, що дану процедуру слід здійснювати тільки після якісної підготовки майданчика під установку даного елемента. Крім того, в ході виконання промірів дуже важливо пам'ятати про те, що отвір між нижньою частиною вікна і подставочным профілем, повинен в обов'язковому порядку бути трохи товщі самого підвіконня.

У доповненні до всього, на даній стадії також ще виробляється і всіх поверхонь від пилу, бруду і різного сміття. Ще одним дуже важливим моментом підготовчого етапу є обов'язкове покриття прилеглої до вікна підвіконня, особливим силіконовим герметиком зі спеціальними фунгіцидними добавками. Така додаткова обробка допоможе запобігти можливості появи цвілі і грибка.

Монтаж підвіконня

Підвіконня з мармуру і деякі тонкощі їх встановлення
Установка подібного вироби зазвичай здійснюється на цементно-піщану підставу, з обов'язковою наявністю досить надійного гідроізоляційного шару. Цей момент є надзвичайно важливим, оскільки тільки в цьому випадку підвіконня зможе прослужити дійсно максимально тривалий термін.

Кріплення такого підвіконня рекомендується виконувати за допомогою спеціальної монтажної піни, завдяки застосуванню якої створюється максимально надійне з'єднання даного елемента з укосами, а також повністю заповнюються всі наявні пустоти. Тут також важливо відзначити, що вона тут ще й буде служити досить надійним теплоізолятором.

У зв'язку з тим, що виконані з мармуру, підвіконня є досить-таки не дешевим задоволенням, весь процес їх установки, природно, потрібно обов'язково виконувати дуже уважно і надзвичайно акуратно. Адже навіть дуже незначна помилка, в подібній ситуації, може стати причиною виникнення різних негативних наслідків.