Дерев'яні вікна та їх установка Якісні дерев'яні вікна мають відповідати двом вимогам: вони повинні служити довгий час і затримувати тепло в приміщенні. Фахівці виявили одну закономірність.

Вони вважають, що більшу частину вигоди залежить від процесу установки вікон, ну а тільки потім слід звернути увагу на їх якість.

Багато вважають, що процес монтажу дерев'яних вікон відбувається дуже легко. Якщо необхідні вікна, то на xn-----6kcgdbwwbmi1aehhb1boe.xn--p1ai можна замовити їх. Майстер виїжджає додому, вставляє віконну раму у підготовленому отворі, після чого закріплює вікно анкерами. Залишився шви, він закладає за допомогою монтажної піни. Таким чином, можна вважати, що етап установки вікна відбувся. Але, на жаль, якщо монтаж вікна буде відбуватися таким способом, то воно прослужить дуже короткий час без обслуговування.

Установка дерев'яного вікна

Дерев'яні вікна та їх установка
Вважається, що процес монтажу дерев'яного вікна повинен розпочатися в той момент, як тільки майстер прийшов, щоб зняти розміри отвору. Справжній професіонал виявить відхилення від прорізу правильного прямокутника і зафіксує цей факт.

Майстер під час монтажу дерев'яного вікна повинен вжити всіх заходів обережності, щоб не пошкодити поверхню рами. Адже, як відомо, дерево не любить механічних пошкоджень.

Після того як було демонтовано старе вікно, звільнений отвір слід очистити від пилу і бруду. При необхідності можна закрити щілини і тріщини. Віконна рама буде фіксуватися за допомогою дюбелів. Відстань між цими елементами повинно бути близько 800 мм.

Але, спочатку, віконна рама фіксується за допомогою клинів. Після чого, правильність установки необхідно перевірити за допомогою рівня у дві площини: по вертикалі і горизонталі. Тільки після цього, її можна зафіксувати анкерами.

Мінімальний зазор між отвором і рамою повинен становити 15 мм, а максимальний – 600 мм. Це обов'язкові параметри, які повинні враховуватися. Надалі таке вікно не буде піддаватися викривленню через перепади температури. В даному випадку, піна служить в якості температурного шва.

Установка фурнітури

Після висихання піни, її слід обрізати і відшліфувати. З зовнішньої сторони укіс слід закрити за допомогою цементного розчину. Внутрішню бік укосу рекомендується закрити розчином на основі сухих сумішей.

Тільки після того, як поверхню укосів підсохне, можна буде приступити до монтажу фурнітури. Весь процес установки дерев'яного вікна повинен скласти не більше п'яти днів.