Причини запітніння вікон і їх усунення У попередній статті ми говорили про те де замовити будівництво каркасних будинків в Ярославлі і прийшли до висновку, що найкраще це зробити тут yarpodvorye.ru у цій статті я хотів би обговорити причини запітніння вікон та їх усунення.

Взимку часто вікна запотівають, і це завжди неприємно. У цього явища існує багато причин. Це може бути викликане дефектом приміщення, несправне може бути саме вікна або підвіконня. Перед тим як викликати майстра, спробуйте розібратися в проблемі самостійно, усунути її можна і самому, до того ж ви заощадите значну суму грошей.

Найпоширенішою причиною запотівання вікон є надмірна вологість в приміщенні, з цієї ж причини волога може з'явитися і на меблях, і на стінах. Щоб визначити рівень вологості у вашому приміщенні, потрібно придбати спеціальний прилад, нормальний рівень вологості повинен складати від 50 до 55%. Якщо в кімнаті багато рослин, то це також може підвищити вологість, так як рослини самі по собі виділяють вологу. Щоб вікна не потіли часто буває достатньо просто вчасно і постійно провітрювати приміщення.

Найсильніше запотівають пластикові вікна. Це викликано тим, що в них немає невеликих щілин, в результаті, зайва волога не може виходити. Пластикові вікна повністю герметичні, тому відсутня вентиляція повітря, просто кілька разів в день відкривайте вікна і вони не будуть потіти.

Волога на вікнах може з'явитися і через тонкощі самого склопакета, зазвичай така проблема властива для однокамерних склопакетів, так як вони швидше охолоджуються. Якщо склопакет недостатньо герметичний, вікна обов'язково будуть потіти, тому поставтеся до їх вибору відповідально, вони повинні точно відповідати температур, при яких буде відбуватися їх експлуатація.

Вікна можуть запотіти, якщо у вас встановлений занадто широке підвіконня, його ширина не повинна перевищувати ширину радіатора, інакше порушиться циркуляція теплого повітря, тому підбирайте ширину підвіконня під ширину радіатора.

Вікна можуть пітніти і з-за неякісного монтажу. Якщо будівельники неправильно зробили монтажний шов, то така проблема обов'язково виникне, так як сама конструкція підвіконня будуть надмірно охолоджуватися, тому, якщо вам потрібно встановити пластикові вікна, звертайтеся тільки до перевірених виробників і монтажникам, які працюють з такими вікнами вже довгий час і мають хорошу репутацію. Якщо ви не економили на вікнах і їх монтажі, то проблем з запітнілими вікнами у вас, швидше за все, не буде.