Застосування промислових альпіністів при фасадних роботах Нові висоти

Останнім часом все більшого поширення набувають декоративні та інші види фасадних робіт, наприклад, пов'язані з утепленням і реставрацією. Не секрет, що проведення робіт на висоті несе в собі велику небезпеку.

Тому роботи на висоті все частіше проводяться з використанням мотузок і спеціальних механізмів. На сьогоднішній день промисловий альпінізм є найбільш безпечним і швидким методом проведення висотних робіт.

Плюси промальпа

Найголовніший плюс — ціна послуг промислових альпіністів. Це набагато дешевше, ніж виклик автомобільних вишок або використання спеціальних будівельних лісів. Також такі монтажі проводяться набагато швидше і без обов'язкової присутності господарів в приміщенні, тому як доступ до нього не потрібен — всі роботи проводяться автономно і зовні.

Спрямованості промальпа

Промисловий альпінізм широко застосовується не тільки в будівельних фасадних роботах. Тому варто розглянути найбільш затребувані послуги.

Це може бути:

 • герметизація зовнішніх панельних швів;

 • зовнішнє утеплення стін приміщень;

 • ремонт покрівлі;

 • зовнішня облицювання;

 • монтаж і демонтаж конструкцій, що містять рекламу;

 • зовнішнє фарбування та реставрація;

 • очищення дахів від снігу, дощової води і бруду;

 • миття вікон;

 • установка кондиціонування.
 • Є ще й інші ремонтні роботи, які можна розділити на сезонні. Приміром, навесні це може бути миття вікон та фасадів, влітку — фарбування і монтаж, взимку — очищати від снігу, льоду, бурульок.

  Також такий вид монтажу буде найкращим для установки різних веж, наприклад, мобільного зв'язку, будівельних робіт на мостах, греблях та інших високих конструкціях.

  Переваги

  Головна перевага — фасад будівлі гарантовано залишиться неушкодженим, адже при проведенні монтажу підйомники та інші пристосування, які можуть зіпсувати фасадне покриття, не використовуються. Ще один плюс — оперативність проведення монтажу. Він займе набагато менше часу, адже працівникам не потрібні додаткові конструкції або стороння допомога.

  До речі, для монтажу у важкодоступних місцях і на виробництвах з безперервною діяльністю, промальп — єдиний варіант.

  Такий вид будівельних робіт ще й не має ніяких обмежень по висоті — майстри можуть піднятися на будь-яку висоту і працювати навіть в місцях без опори — над водою і т. д. Тому, замовляючи роботи із застосуванням промислового альпінізму, можна бути повністю впевненим у якості, швидкості і економічності наданих послуг.

  Джерело інформації – www.etspromalp.ru.