Шпаклювальна маса Atlas Gipsar Uniplast www.postroil.com повністю готова до застосування - залишається тільки перемішати. За рахунок полімерних зв'язуючих і модифікованих добавок склад легко наносити тонким шаром, оптимально витрачаючи матеріал.

Подальше шліфування дозволяє отримати білу і дуже гладку поверхню, відмінно підходить під фарбування або обклеювання шпалерами. Склад придатний для шпатлювання сполучених армованою стрічкою гіпсокартонних плит, а також для заповнення невеликих дірок итре-щин на підставі.

Відчутну перевагу Gipsar Uniplast в тому, що його можна використовувати порціями протягом усього терміну зберігання, - споживачу не доведеться турбуватися, що вміст відкритої упаковки з часом прийде в непридатність.

По завершенні роботи досить прикрити залишки www.postroil.com плівкою і щільно закрити кришку (варто, однак, пам'ятати, що забруднення матеріалу, що залишається в упаковці, що може призвести до погіршення його параметрів).

Шпаклювальна маса Atlas Gipsar Uniplast
Металевою теркою на чисту міцну поверхню, очищену від пилу, бруду та інших речовин, послаблюють адгезію з основою. Масу накладають рівномірно: на стіни вертикальними смугами знизу вгору, на стелю - від вікна до середини приміщення. Максимальна товщина шару - 2 мм.

На час висихання потрібно виключити протяги і вплив прямих сонячних променів, забезпечити хорошу вентиляцію і провітрювання приміщень. Потім наносять наступний шар, або приступають до шліфування поверхні дрібнозернистим наждачним папером.

Економічна та зручна у роботі шпаклівка, підходяща для усунення нерівностей, дрібного ремонту та для фінішної обробки. Властивості готового розчину дозволяють вибрати потрібний ритм роботи, не «зав'язаний» на час життя замішаного матеріалу.

При правильному зберіганні не втрачає своїх якостей протягом року з моменту виробництва, причому незалежно від того, скільки його залишилося у відерці. А якщо вам потрібно придбати недорогий summit-group.ru за низькою ціною, тоді рекомендую придбати його в інтернет магазині summit-group.ru