Зруби будинків Найактуальніша тема будівництва, це вибір варіанту житла. Іншими словами, є можливість самостійно зайнятися складанням житлового приміщення або, навпаки, купити готовий зруб будинку.

Так навіть вигідніше, тим більше що не доведеться займатися монтажними роботами.

Коли здійснюється srubnn.com можна домовитися з продавцями зрубів про те, щоб вони встановили його на фундамент. Правда, опори доведеться заливати самим, якщо немає інших варіантів. Щодо розмірів зрубу, то він може бути 6*6 метрів, 7*8 метрів, загалом, будь-якої конфігурації.

Ви самі вибираєте, який будинок вийде в підсумку. Важливо, це передбачити всі технологічні ніші. Це і отвори під двері, вікна, а також отвори для введення інженерних комунікацій.

Зруби будинків
Тут, головне, дотримати геометрію побудови, так як, крім внутрішніх перегородок, зверху каркаса перебуватиме кроквяна система для покрівлі. Саме тому, потрібно правильно вибирати зруб під будинок. Він повинен бути міцним, щоб ні одна колода не розійшлося під навантаженням.

Якщо ви сумніваєтеся в безпеці колод, то можете придбати готовий зруб з бруса. Він досить практичний, монолітний, так і обробкою внутрішніх стін займатися набагато простіше. Не варто забувати і про якість будівельного матеріалу, деревина повинна бути добре висушеної і обробленої.

На відміну від зрубів для лазні, дані конструкції мають високі стелі. Цим і відрізняються побутові приміщення від житлових об'єктів. Такий будинок може стати вашим улюбленим місцем для відпочинку.