Основні матеріали для пластикових вікон Засувка — не дозволить стулці розкритися, якщо буде не в міру сильний вітер або протяг. Можуть бути врізні або накладні, машинні і намагнічені, кутові або роликові з подпружиниванием.

Дизайн вікон

Мальовничі накладки, розміщуються на видних деталі матеріали і творять неповторний дизайнерський вигляд віконця. Якщо виробник дає безліч накладок, а асортимент матеріалів низький, виходить, вироби низької якості і мають недоліки, які бажано замовчувати.

Ланка для підняття провиснувшей стулки. Дозволяє зменшувати загальну навантаження від великовагової стулки незалежно від розчиненого розташування і знімає вплив з петель при зачинених розташуванні.

Основні матеріали для пластикових вікон
Основні матеріали для пластикових вікон

Шарнірні ножиці, вони необхідні для комфортабельного вживання конструкції. Допомагають монтувати поворотно-відкидні вікна в отпертом розташуванні, відповідної віконної ручки. Якщо у вікні поставлені ножиці, то змінювати положення ручки при отомкнутой/незамкненими стулці заборонено, інакше вся металофурнітура зможе вийти з ладу.

Ребячий замок. Він обмежує доступ дітей до віконного отвору. Він вделывается у віконну ручку або зміцнюється на стулку і раму і не дозволить відкрити віконце або всього лише розкриє його на вентилювання.

Пристосування

Основні матеріали для пластикових вікон
Блокувальник повороту. Не дає вікна відкриватися ширше даного положення, його функції, подібні до функцій дитячого замку, різноманітністю якого він і є.

Запірний замок складається з одного або декількох запорів. Зможуть проводитися ригельними або безригельными. До запірної фурнітури мають відношення і звичайні засувки, гачки і штирі.

Віконна ручка. Звичайна ручка складається з завертки з кріпленням, що прикрашає накладки і власне ручки. Зможуть робитися з пластмаси, металу, сплаву і деревини. Видаються у великій кольоровій палітрі.

Також існують протизламні ручки — в них вправлений специфічний механізм, який перекриває розчинення вікна при зовнішній дії. Ручки можуть бути знімні, з замком, з клавішею зламобезпеки. У свою чергу вони відрізняються і за формою — є вигнуті і плоскі.