Установка пластикового підвіконня Після того, як нові вікна вже встановлені в отвори і навіть намертво закріплені потрібно пам'ятати, що це ще не вся робота, яку потрібно провести. Тепер настає черга монтажу пластикового підвіконня.

І тут непотрібно бояться роботи. Вона досить проста і може бути виконана будь-якою людиною, навіть не професіоналом.

Так, www.tbf-plast.ru можуть бути скуплені. Перед установкою потрібно врахувати деякі особливості, наприклад, що підвіконня повинен трохи виступати за межі віконного отвору. Так що прослідкуйте, щоб залишалася відстань хоча б пару сантиметрів. Така особливість у тому, що укоси можуть повністю перекрити різані краю підвіконня.

Установка пластикового підвіконня
А ось, щоб встановити підвіконня в першу чергу треба поставити його на місце, на якому він і буде служити далі, і якісно перевірити чи він лягати. У тому разі, якщо сталися не стикування, то проведіть шліфувальні роботи і повністю вирівняйте поверхню, а потім поставте підвіконня знову на своє місце.

Особливо важливим етапом варто вважати з'єднання підвіконня з рамою. Якщо цю роботу провести не якісно і залишити щілини, то зовнішній вигляд буде повністю втрачено. Для цього досить часто застосовують спеціальні металеві кліпси. Але якщо у вас не виявилося такого пристосування, то можна скористатися просто дерев'яним клином.

Ну і звичайно потрібно не забути остаточно, коли все буде закріплено, встановлено провести роботу монтажною піною. Вона дасть можливість закрити всі щілини і виправити недоліки.