Встановлення вікон по державній програмі енергоефективності Наша компанія «Вікна Онлайн» вже приєдналася до урядової www.viknaonline.com.ua. Більше того, ми вже встановили вікна за цією програмою, і готові проконсультувати кожного, хто хоче склити своє житло з поверненням грошей.

До речі, що стосується «повернення грошей», то мова в даному випадку йде про часткову компенсацію суми отриманої у кредит, взятий на енергоефективні матеріали та обладнання. Іншими словами, держава заохочує тих, хто хоче зекономити на енергії, купуючи сучасне енергоефективне обладнання і матеріали. Так от, металопластикові вікна входять у цю програму, що дуже добре.

Виходить, що металопластикове вікно є енергоефективної конструкцією. До речі, тут треба зауважити, що в даному випадку мова йде про пластикове вікно з двокамерним склопакетом, всередину якого закачаний інертний газ аргон. Ну а взагалі енергоефективним вікном можна назвати будь-яке вікно, коефіцієнт опору передачі тепла якого не менше 0,75 м2 #903;К/Вт. До речі, тут ще дуже велике значення має температурна зона, в якій проводиться установка вікон.

По вартості такі вікна цілком вигідні. Якщо брати стандартне двостулкове вікно укомплектоване середнім профілем і середньої фурнітурою, то вийде, що воно обійдеться не більше ніж в три тисячі гривень. Причому сума включає все, і купівлю, доставку і навіть монтаж. Але це і не головне, головне те, що як мінімум третина суми поверне держава. Ось це вже цікаво. У результаті вийде, що енергоефективне пластикове вікно буде встановлено за ціною стандартної дерев'яної рами, яку можна ставити хіба що у господарські будівлі, так і в літню кухню.

Треба зазначити, що двокамерний склопакет-це конструкція, що складається з трьох стекол, третє знаходиться всередині, побачити його можна, тільки якщо запалити поруч запальничку, буде три вогника. Всередині такого склопакета дві повітряні камери, що забезпечує високий рівень теплоізоляції і звукоізоляції. Що стосується раніше згаданого аргону, то це газ з дуже низькою теплопровідністю, він в значній мірі збільшує і без того високі показники теплоізоляції склопакета. Він нешкідливий для людини, втім, як і все пластикове вікно в цілому.

Кредит під установку вікон видається під 25 відсотків річних, це стосується всіх. І ще, максимальна сума, яка може бути видана це 30 тисяч гривень.