Виготовлення дерев'яних вікон Процес виготовлення дерев'яних вікон починається, звичайно, з вимірів в приміщенні віконних прорізів. Оскільки нові вікна, звані євровікна або вікна німецького типу, забезпечують повну теплоізоляцію і звукоізоляцію, то для їх виробництва за замовленням створюються унікальні креслення вікон www.postroil.com або квартири замовника, де виробляються установка.

Це робиться для того, щоб була створена рама із спеціально підібраного матеріалу. Для дерев'яних вікон використовується тришаровий клеєний брус. У процесі експлуатації він дозволяє повністю уникнути викривлення віконних стулок і деформації. Рама просочується www.postroil.com і захисними складами для того, щоб дерево було захищене від проникнення вологи.

Наступним етапом є фарбування вікон. Готове дерев'яне вікно, за бажанням замовників, може бути будь-якого кольору – від чорного до самого світлого, в тому числі і білого. Воно може бути однотонним або фактурним. Всі побажання замовника на цьому етапі враховується у відповідності з дизайном його квартири або www.koniok.ru.

Вироби фарбуються в особливій осадової камери в два шари до досягнення шовковистого покриття. Тільки після цього на вікно встановлюється склопакет і фурнітура. Дерев'яні вікна завжди будуть радувати вас своєю неповторною структурою і красою. Вони захистять вас від пилу, шуму і холоду. Виробники дерев'яних вікон і ті, хто ними користуються, відзначають, що відчуття затишку і тепла, що виникає в будинку само собою, коли встановлені дерев'яні вікна.