Як простіше утеплити вікна на зиму Сьогодні не всі люди яким потрібна зимова військова взуття яку можна знайти тут eurostyle.in.ua воліють пластикові вікна. Чималою популярністю володіють дерев'яні.

Пояснення цього знайдуться: дерев'яні вікна не так "шкідливі", як пластикові, вони краще пропускає повітря, завдяки чому приміщення легше провітрюється. Вікна, зроблені з дерева, виділяють не дуже велика кількість шкідливих речовин при попаданні променів сонця. До того ж, їх можна відремонтувати за яких-небудь поломки. І взагалі, дерево є екологічно чистим продуктом, який може служити довгі роки.

Але є невелика проблема. У погану погоду через дерев'яні вікна в приміщення можуть зайти потоки холодного повітря. З цим може впоратися утеплення вікон. Завдяки утепленню вікон температура приміщення підвищується, точніше не знижується на 5-10 градусів за Цельсієм. Способів утеплення вікон безліч. Деякі з них були відомі ще нашим предкам. У цій статті буде надано один з не дуже складних способів утеплення вікон.

Далі слід покрокова інструкція.

  • Для початку треба ретельно вимити і протерти сухою ганчіркою вікна.
  • Закрити шпінгалет зовнішніх вікон (тобто вікон зовні, дивляться на вулицю. Але це буває при двошарових вікнах).
  • Тепер треба вирішити, чим саме будете ущільнювати вікна. Ущільнити можна за допомогою ганчірок, паперу (а саме туалетного паперу, серветок, газети, зошитових листів і т. д.)
  • Пора просовувати вибраний матеріал у щілини між рам. Якщо вибрати м'який матеріал, то зробити це буде набагато легше. Для даної роботи можна використовувати лінійку, ножиці (або інший гострий предмет, яким можна просовувати матеріал). Важливо, щоб папір щільно закривала всі щілини. Тому необхідно подбати і про методі їх ущільнення. Якщо обрана жорстка папір, то її необхідна скласти (враховуючи розмір щілин). А м'який матеріал можна просовувати довільно. Але все-таки вікно буде виглядати акуратніше, якщо паперів складена.
  • Після ущільнення щілин зверху них треба приклеїти паперовий скотч, призначений для заклеювання вікон; або тканину, наклеєну на мило. До речі, спеціальний скотч не відклеюється при низьких температурах, а тканина не пропускає повітря (після висихання). Але ось який момент: матеріал треба клеїти поверх щілин, розгладжує руками.
  • Наведений метод утеплення вікон на зиму дуже актуальний і зручний. Він застосовується і в школах, і в квартирах, і в приватних будинках... Зробити таке неважка, так ще й грамотне утеплення варто. Адже замість прибудуть тепло і затишок приміщення.