Матеріали для скління балкона Багато жителів використовують лоджію або балкон як кладовое приміщення, зберігаючи в них різні непотрібні речі. Однак, володіючи фантазією, таке приміщення можна перетворити в затишний куточок.

Можна облаштувати приміщення квітами, а можна поставити зручне крісло. Роботи з утеплення та оздоблення можна довірити професіоналам, наприклад facen.ru, але володіючи творчими здібностями, можлива і самостійна робота.

Перше, що необхідно зробити на балконі, з метою додання йому якісного виду, це облаштування скління. Сучасний ринок будівельних матеріалів щільно конкурує між собою, але виділяють такі два основних види:

• конструкція з алюмінію;

скління ПВХ-профілем.

Матеріали для скління балкона

При виборі алюмінієвих систем, є можливість виносу засклення у бік вулиці, що досягається, в основному, за рахунок низької ваги конструкції такого плану.

Алюміній – матеріал, що практично не підданий корозії. Стулки даної конструкції можуть бути як розсувного, так і орного типу. З мінусів можна відзначити холодність матеріалу. У зв'язку з цим, якщо ви плануєте облаштувати на балконі тепле приміщення, краще всього зупинитися на склінні з ПВХ-профілю

Металопластикове вікно герметично прилягає до поверхні, за рахунок чого зберігається тепло, не утворюється протяг і знижується рівень шуму. Недолік – більшу вагу, якщо порівнювати з алюмінієвою конструкцією. Щоб мінімізувати цей пункт, можна встановити однокамерне скління енергозберігаючого типу.

Слідуючи нижче вказаними правилами, установка на балконі металопластикового або алюмінієвого вікна буде простою:

• при наявності міцного бетонного парапету, конструкцію вікна можна встановити враспор між стелею і огорожею;

• балконна плита не повинна зазнавати великих навантажень, тому, якщо ви сумніваєтеся в міцності огородження з металу, не варто міняти його на цегляний аналог. Якщо Ви виберете кладку з цегли - це може бути травмоопасним як для Вас, так і для Ваших сусідів.

Однак, не всі балкони ідеальні, іноді металеве огородження може бути неміцним, тому, в цьому випадку:

• встановлюється додаткова конструкція з металу. Віконна система може бути инсталированна на неї. Перевага такого способу – можливість швидкої установки;

• при неможливості встановлення металевої конструкції, можна звести стіну з пінобетону, який володіє високою міцністю.

Недоліком способу є втрата вільних 10 – 30 см на балконі або лоджії.