Види профілів для пластикових вікон Складно уявити сьогоднішнє життя без сучасних пластикових вікон. Вони оточують нас всюди: це і багатоквартирні будинки, котеджі, торгові та офісні центри.

Лідируючу позицію на ринку вони зайняли не випадково. Вони не просто відмінно пропускають світло, але і відрізняються високим рівнем тепло - і звукоізоляції.

До того ж покупцеві надається можливість вибору фурнітури, способу відкривання вікон і кольори профілю. Таким чином, вони ідеально впишуться в будь-який інтер'єр.

Незважаючи на те, що пластикові вікна дуже легкі та зручні у використанні, вони мають складну конструкцію, де кожна деталь важлива. Головний елемент, безсумнівно, профіль. Саме від нього залежить термін служби і надійність всієї конструкції.

Сьогодні на ринку можна зустріти масу самих різних профілів, як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Але як не помилитися з вибором і на що потрібно звернути увагу в першу чергу? Відповідаємо.

Ширина профілю

Пластиковий профіль для вікон шириною 58 мм – це класичний варіант, який відмінно підходить для житлових приміщень. Профіль шириною 70 мм часто вибирають для висотних знань. Профіль шириною до 90 мм відноситься до найбільш теплим профільних систем.

Кількість повітряних камер

Чим більше камер, тим тепліше і тихіше буде в домі. Кількість камер безпосередньо залежить від ширини профілю. Так, для профілю 58 мм може бути використано максимум три камери, що цілком достатньо для того, щоб вікна зберігали тепло. Профіль 70 мм має від трьох до п'яти камер. Нормою для 90 мм профілю є шість камер.

Якщо вікна виходять на жваву магістраль, то кращим чином підійде профіль з 5-ма камерами. Для вікон, що виходять на тиху вуличку, можна розглянути варіанти трикамерних профілів.

Товщина профілю

Це також важливий параметр, що впливає на міцність і термін служби віконного профілю. Товщина профілю, як правило, варіюється від 2,5 мм до 3 мм

При виборі відповідного профілю слід враховувати і його класність. Існує два класи таких виробів:

А» клас - застосовується як для житлових будинків, так і для складних фасадних конструкцій. Товщина стінок не менше 3мм.

«Б» клас - полегшений профіль, який відрізняється більш тонкої зовнішньої стінкою. Зате цей профіль вважається бюджетним. Він відмінно підійде для неопалюваного балкона, лоджії, літнього будинку.

Так як пластик володіє гнучкістю, йому можна надати будь-яку форму. Все залежить від Ваших смакових уподобань та індивідуальних особливостей інтер'єру. Прямокутна форма профілю - це найпопулярніший вид, який вбудовують в житлові та офісні приміщення будівель. Однак якщо потрібно підкреслити індивідуальність будови і втілити в життя найсміливіші архітектурні рішення, то на допомогу прийдуть нестандартні форми профілю: кругла, трапецієвидна, трикутна або арочна.

За зовнішнім виглядом профілі зустрічаються абсолютно будь-якого кольору. Лицьові поверхні, за Вашим бажанням, можуть бути заламіновані спеціальними плівками, які можуть навіть імітувати текстуру дерева. Таке декорування надає профілю відмінну стійкість до ультрафіолетових променів і коливанням температур.

На якому б варіанті пластикового профілю Ви не зупинили свій погляд, головне, щоб це була продукція надійного виробника, має всі необхідні сертифікати і відповідає всім сучасним стандартам і діючим ГОСТам.

Пластикові вікна від компанії «Лінія вікон» - це гідний вибір! Профільні системи, представлені у нас, повністю відповідає всім пропонованим до них вимогам.

Наші вікна забезпечать сприятливий мікроклімат в будинку, добре впишуться в будь-який інтер'єр і будуть довго служити.