Як пофарбувати шпалери під фарбування Відомо, що купівля шпалер під фарбування володіє цінною перевагою, а саме, такі шпалерні покриття дозволяється перефарбовувати в абсолютно будь-який колір неодноразово, при цьому знову і знову освіжаючи та оновлюючи дизайн приміщення.

Але, виникає питання, як пофарбувати шпалери під фарбування? Відповідь дізнаєтеся нижче. Ну, попередньо, необхідно здійснити вибір фарби. Рекомендації фахівців – купувати дисперсійну латексну фарбу, адже вона відрізняється особливою екологічністю.

Але, до речі сказати, не забороняється зупиняти свій вибір і на водоемульсійною фарби. Наступне, на що слід звернути увагу – це поверхня стін. Вона обов'язково повинна бути чистою, сухою. Тому, якщо ви вперше збираєтеся здійснити фарбування шпалер, ви повинні чітко знати, що робити це необхідно лише на добре висохлі шпалерні покриття.

Наприклад, якщо ви сьогодні здійснили поклейку шпалер, то оптимальним варіантом виявиться фарбування на наступний день. А якщо ви пофарбували шпалери вже давно і бажаєте лише «дати приміщенню друге життя», пожвавивши інтер'єр кімнати новим кольором, то має сенс спочатку провести очищення, використовуючи щітку з жорсткими ворсинками.

Як пофарбувати шпалери під фарбування
Як пофарбувати шпалери під фарбування

Так ви позбавитеся від нерівностей і забруднень. І, якщо, наприклад, деякі шматочки шпалерних полотен старих покриттів відійшли, то їх слід підклеїти і злегка пройтися шпаклівкою по утворився нерівностей і тріщин.

Відповідаючи на питання, як пофарбувати шпалери під фарбування, не можна не поінформувати вас про те, що даний процес необхідно виконувати поролоновим валиком, ну, а в кутах і важкодоступних місцях дозволено застосовувати пензлик.

При цьому наносити фарбу слід максимально рівномірно, тому, що занадто багато фарби на валик і на кисть брати вкрай не рекомендується. Зазвичай шпалери, призначені для фарбування, виготовляють сіруватого або ж білого кольору, що є важливою перевагою, адже такі шпалерні покриття дозволяється фарбувати у різні відтінки.