Клеїмо вінілові шпалери на флізеліновій основі Будь-яка кімната перетворюється від шпалер. Шпалери бувають різні. Вінілові шпалери на флізеліновій основі дуже просто клеїти, простіше, ніж звичайні паперові.

Обов'язково перед роботою потрібно купити спеціальних якісний клей саме для цього типу шпалер тоді робота з шпалерами не принесений несподіваних поганих результатів.

Під час проведення будівництва будинку, tbs.ru дуже хороша співвідношенням ціна – якість. Під час ремонту так само приготуйте гумові шпатель і валик для виведення повітряних бульбашок з-під шпалер.

Порядок виконання роботи

• Поверхня стін повинна бути заздалегідь підготовлена: знімаються старі шпалери, плитка, пил. Нерівності і інші недоліки стін. Якщо необхідно стіни шпаклюються, заштукатурюються і грунтуються. Після всіх цих робіт і коли висохнуть стіни приступаємо до поклейці шпалер.

• Приміщення, в якому ви будете клеїти шпалери повинно бути максимально ізольовано від потрапляння додаткового повітря, а особливо від протягу. Забороняється створювати протяг до повного висихання стін шпалерами. Такий режим потрібно дотримуватися для того, щоб шпалери після клеєння не «пузирилися».

• Цей тип шпалер не вимагають їх намазування клеєм. Досить якісним промазати клеєм краю. А стіна маститься ретельно і клей шкодувати не треба. Промащується кожен сантиметр густим шаром клею спеціальним валиком. Для нанесення клею в місця які валиком важко промахнутися і кути може знадобитися пензлик.

Клеїмо вінілові шпалери на флізеліновій основі
• Коли намажете клеєм стіни і нарізані з підібраним малюнком краї шпалер приступаємо до поклейці. Заздалегідь приготуйте гумовий валик, який продається у всіх магазинах, він краще розгладжує саме цей тип шпалер. Беремо верхній край шпалер при вирівнюємо його на стіні щодо верхнього краю, кута або наклеєного листа шпалер. Якщо потрібно, слідкуємо щоб ідеально зійшовся малюнок. Клеїмо шпалери встик, тобто край до краю, а не як раніше внапуск. Плавними, обережними рухами від центру шпалер до країв починаємо приклеювати їх до стіни і валиків розгладжуємо нерівності шпалер і стежимо, щоб під ними не утворювалося завоздушенностей, інакше наклеєні шпалери будуть виглядати неохайно.

• При методі, коли клей тільки на стіні, шпалери у вас завжди будуть залишатися сухими і не будуть деформуватися і рватися при поклейці і не розмокнуть. Також це дозволяє без заподіяння шкоди шпалер зняти неправильно наклеєний аркуш і наклеїти його заново.