Рідкі шпалери маса переваг і ніяких недоліків Якщо порівнювати рідкі шпалери з іншими матеріалами, такими як штукатурка, звичайні шпалери або фарба, то даний варіант має масу достоїнств. У рідких шпалер немає швів, покриття виходить надзвичайно рівне і гладке.

За допомогою таких шпалер можна прибрати всі нерівності на стінах.

Початок робіт

Поверхня не потребує попередньої підготовки. Важливо тільки, щоб вона була абсолютно чиста, обов'язково суха і одного тону. Фахівці радять виконувати її ґрунтування фарбою на водній основі того тону, який збігається з кольором шпалер, який ви обрали. Абсолютно немає необхідності у вирівнюванні стін, так як шпалери товсті (до 1 сантиметра).

Якщо є нерівності, то знадобиться більша кількість рідких шпалер, виходячи з того шару, який буде наноситися. Рідкі шпалери просто незамінні в нових будинках, так як зовсім не виникає необхідності проводити трудомістку підготовку стін – шпаклівка, вирівнювання, зміцнення з допомогою скловолокна. Не варто боятися і тоді, коли на стінах є тріщини, так як ці шпалери повністю всі закриють і повітря в приміщення не зможе проникнути. При появі під ними нових тріщин відбувається натяг.

Рідкі шпалери маса переваг і ніяких недоліків
Рідкі шпалери маса переваг і ніяких недоліків

Рідкі шпалери добре зберігають тепло і не пропускають шум. Вони абсолютно не вбирають в себе ніякі запахи, здатні частково поглинати шум, а також відмінно утримувати тепло. Плюс до цього стіни добре дихають, пропускаючи пар. Також вони відмінно відштовхують всю пил і володіють властивостями антисептичного характеру.

Властивості матеріалу рідких шпалер

Рідкі шпалери маса переваг і ніяких недоліків
Рідкі шпалери є максимально чистими в плані екології. До їх складу входить целюлоза, бавовна, шовк і також різноманітні наповнювачі. Сполучна клейового типу абсолютно ідентично клею для шпалер. Як в сирому, так і в сухому вигляді, такі шпалери абсолютно не пахнуть, відсутні виділення шкідливого характеру. По фактурі такі шпалери в залежності від добавок бувають не тільки гладкими, але також і рельєфними.

Якщо порівнювати рідкі шпалери з звичайними, то вони абсолютно не вигорають, зберігаючи первісну красу дуже довгий час.

З рідкими шпалерами просто працювати. Для цього зовсім не потрібні спеціальних умінь. Наносяться вони з допомогою гладилки з пластику. Техніка нанесення дуже докладно описана в багатьох матеріалах, опублікованих в інтернеті. Така робота під силу кожному.