Будівництво каркасного заміського будинку Помітне зростання популярності саме каркасного будівництва в різних країнах далеко не випадковий. Саме заміські будинки такої конструкції модно зводити в США, Канаді, Західній Європі та багатьох інших регіонах.

Така популярність визначається швидкістю монтажу і легкістю будівництва таких будівель. Для двох фахівців, які відвідували тренінги тут vertexglobal.ru не складає праці змонтувати такий будинок за 15-20 днів.

Якщо використовувати для каркаса будівлі дерево, то можна значно знизити вартість всього будинку. В цьому випадку можна застосовувати полегшену конструкцію фундаменту будівлі.

При будівництві будинку в будь-якому разі планування обов'язково. Правильний план дає можливість точно розрахувати асортимент і кількість необхідних для будівництва матеріалів. Купити потрібно буде все – фарби і шпалери для стін, дерево для конструкцій, фундаменту і обшивки.

Зазвичай технологічно вигідно будувати каркасні будівлі невеликих розмірів.

Спочатку на будівельному майданчику виконується розмітку майбутньої будівлі. Для монтажу фундаменту у відповідності з конструкцією викопується траншея потрібно конфігурації. Інший варіант – пальовий фундамент. У цьому випадку розмічаються точки установки паль.

Будівництво каркасного заміського будинку
Будівництво каркасного заміського будинку

При використанні фундаменту на палях його можна побудувати досить швидко. Але при цьому потрібно дорога техніка, яку потрібно буде брати в оренду або залучати спеціалістів зі своїми будівельними пристроями.

При монтажі фундаменту потрібно завжди пам'ятати золоте правило – нижня точка фундаменту має бути обов'язково нижче нижньої точки зони промерзання грунту. В іншому випадку при замерзанні грунту фундамент може повести, що призводить до руйнування всієї конструкції будинку.

Зверху монтується на фундамент обв'язка. Для її монтажу використовується дерев'яний брус. Причому він повинен в обов'язковому порядку бути обробленим антисептичної просоченням і гідроізоляцією. Вже до обв'язки виконується монтаж вертикальних стійок. Верхня обв'язка також виконується з бруса.

Стіни обшиваються з зовнішньої і внутрішньої сторони. При цьому обов'язково повинен бути шар для запобігання проникненню пари всередину утеплювального шару.

Будівництво каркасного заміського будинку
Будівництво каркасного заміського будинку

Кроквяна система і конструкція даху монтуються зверху на всю будівлю. Для покрівлі застосовується перекриття легкими матеріалами. В якості такого покриття можна використовувати шифер або ондулін.

Після закінчення будівельних робіт будинок відразу ж готові для виконання операцій по внутрішній обробці приміщення.