Як правильно вибирати колір шпалер В якості оздоблювального матеріалу для стін багато людей використовують шпалери. І це не дивно. Адже даний обробний матеріал володіє безліччю переваг, які враховують багато покупців.

Наприклад, шпалери мають саму різноманітну колірну гамму. А також на їх придбання, зовсім не потрібно багато грошових витрат. Крім цього обклеювати стіни шпалерами досить просто і кожен зможе впоратися з цим завданням.

Коли вибір конкретного оздоблювального матеріалу зупинився на шпалерах, то з'являється наступна завдання: визначитися з кольором і малюнком. І це, напевно, найголовніша задача адже протягом усього часу експлуатації шпалери не тільки повинні будуть гармонійно вписуватися в інтер'єр, але й також через, наприклад рік, не набриднути й не дратувати. У цій статті буде вказана інструкція про те, як правильно вибирати колір шпалер.

Інструкція

Запам'ятайте, що будь-яку помилку під час ремонту потім буде дуже складно виправити і тому найкраще не допускати подібного. Під час вибору шпалер варто прислухатися до думки фахівців, який з точністю знають, як той чи інший колір, чи відтінок відбивається на стані людини. Ось, наприклад, яскраво жовтий, червоний або оранжевий здатні швидко порушувати і викликати агресію у людини. А ось блакитний, світло-зелений або світло-жовтий колір можуть навпаки, заспокоювати емоційний стан людини. Яскравий відтінок синього або фіолетового може викликати навіть значне пригнічення людини.

Як правильно вибирати колір шпалер
Якщо кімната невелика, то необхідно буде її візуально робити більше. Завдяки світлого відтінку шпалер приміщення стає більшим і об'ємним. Також можна експериментувати абсолютно по-різному. Наприклад, якщо кімната не квадратна, а прямокутна, то на велику стіну можна поклеїти бежеві шпалери, а на меншу коричневі. Таке поєднання зробить приміщення не тільки пропорційним, але також ще і додасть родзинку і незвичайний інтер'єр.

Якщо приміщення розташоване в північну сторону і там не буває багато сонячного світла, то рекомендовано вибирати шпалери саме світлих і теплих відтінків. Тільки врахуйте, що світлі і теплі тони не повинні бути яскравими і такими, що викликають. Для приміщення в південній стороні можна вибирати шпалери в будь-якому кольорі, як і світле, так і в темному кольорі. Взагалі під час вибору шпалер краще всього спиратися на свої смакові вподобання і на деякі вищеописані поради.