Як самому почати ремонт теоретичний етап Що робити людині, яка бажає повністю змінити зовнішній вигляд своєї квартири зсередини, при цьому не вдаючись до дорогих послуг професіоналів? Варто обмовитися – допомога оних вам все одно потрібно, але більшу частину роботи ви теоретично можете виконати самі – там нічого складного для уважного людини, який бажає вчитися, немає.

Так з чого ж почати?

Насамперед потрібні знання – без них ви ризикуєте втратити власний час, сили, а також гроші, за які було придбано матеріали для ремонту. Тому перед тим, як приступати до будь-якого етапу – будь це очищення старих шпалер, або підключення люстри, слід уважно вивчити тему на профільних форумах, будівельних порталах або просто порадившись із знайомим, який добре розбирається в даній сфері. Деякі шпалери клеять спеціальним клеєм, у ще одних – свої унікальні заморочки і все в такому дусі, тобто – без знань ви прирікаєте себе на дію методом тику, що ніяк не приведе вас до хорошого результату.

Найскладнішим буде оздоблення приміщень, так як всі процедури, пов'язані з установкою плінтусів, забарвленням стін або обклеювання шпалер вимагають певної вправності і «прямих рук» в цілому.