Склади для стін Протигрибкові

Існує два види складів: видаляють грибок і захищають поверхню від подальшого його появи. Суміші для видалення грибка, як правило, випускають у вигляді спреїв.

Засіб наноситься безпосередньо на ділянку стіни, уражений грибком, залишають на 2-4 години, після чого видаляють цвіль сухою щіткою або ганчіркою. Деякі склади в якості активної речовини містять хлор, тому після їх нанесення радять покинути приміщення, відкривши вікна для провітрювання. У більш дорогих і безпечних для здоров'я складах хлор замінений мідним купоросом.

Вартість - 100 руб. (з вмістом хлору, виробництво - Росія); 300 руб. (без вмісту хлору, Німеччина), балони ємністю 0,5 л. В калінінградських будівельних магазинах можна придбати засоби: ТЕКС, Dufa, Vincents Polyline.

Склади, запобігають появі грибка, являють собою грунтовку або концентрат з вмістом фунгіцидних добавок, які, власне, і борються з грибком.

Ґрунтовка вже готова до використання, її можна відразу наносити на стіну. Концентрат необхідно розвести універсальною грунтівкою (0,25 л концентрату на 5 л грунтовки).

В обох випадках стіна повинна обов'язково додатково грунтуватися звичайними сумішами. Час висихання - 3 години.

Вартість - від 300 руб. (готова грунтовка, 5л); від 120 руб. (концентрат, об'єм 0,25 л).

Гідроізолюючі

Склади для стін
Подібні склади необхідні для захисту стін від проникнення вологи. Використовуються у ванних кімнатах, кухнях, басейнах, балконах, лоджіях. Найбільш часто застосовують полімерну гідроізоляцію. Продається у вигляді готового розчину, проста в роботі.

Після висихання склад утворює на поверхні стіни тонкий полімерний шар, який і забезпечує захист від вологи. Шар еластичний, зберігає свою цілісність при деформації стіни (при усадці будинку) або утворення дрібних тріщин.

Полімерна гідроізоляція наноситься на ґрунтовану поверхню за допомогою валика. Кількість шарів залежить від пористості матеріалу, з якого виконана стіна. Наприклад, стіну з газосилікатного блоку рекомендується покривати два рази. Час висихання першого шару -до 12 годин. Другого - 24 години. Витрата матеріалу - 1,5 - 3 кг на 1кв.м (приблизний розрахунок при нанесенні двох шарів).

Вартість - від 1 000 руб. (фасовка в банках по 7 кг).

Гідроізоляція на цементній основі має інший принцип дії. Проникаючи в пори стіни на 1-1,5 мм , вона кристалізується, не допускаючи попадання вологи. Склади продаються у вигляді порошку, перед початком роботи його необхідно розвести водою у відповідності з інструкцією. Далі наноситься на ґрунтовану стіну за допомогою валика. Час висихання— 24 години. Витрата: 1-2 кг/кв. м.

Вартість - від 500 руб. (Фасування в пакети по 8 кг).

На калінінградському ринку представлені склади торгових марок Гі-пердесмо, Гидропласт, Гідротекс, Хенкель.

Вирівнювальні

Склади для стін
Для вирівнювання стін застосовують штукатурні суміші на цементній основі. Можна використовувати в будь-яких приміщеннях, в тому числі і з підвищеною вологістю. Продаються в сухому вигляді, перед використанням розводяться водою. Виходить досить густий склад, який з допомогою кельми наноситься на ґрунтовану стіну. Далі суміш рівномірно розподіляється по поверхні правилом, орієнтуючись на прикріплені до стіни «маячки». Таким чином заповнюються всі нерівності.

Готовий розчин можна використовувати протягом 4 годин, після чого він твердне. Мінімальний шар штукатурки-6 мм, максимальний-30 мм. Час висихання - 24 години.

Вартість: від 90 руб. (мішок 25 кг). Торгові марки: Atlas, Kreisel, Knauf, Хенкель.

При великих вадах (тріщини, ямки, сколи) застосовують ремонтні штукатурки-шпаклівки, які дозволяють нанести шар товщиною до 8 див.
З допомогою кельми склад наноситься на місце пошкодження стіни, (попередньо оброблене грунтовкою) і вирівнюється рівнем. Час висихання — близько 12 годин. Вартість - від 300 руб.( 25 кг).

Додають гладкість

Склади для стін
Щоб зробити стіну ідеально гладкою, використовують шпаклювальні суміші на гіпсовій або цементній основі. Для сухих приміщень вибирають шпаклівка на гіпсовій основі (оскільки вона пропускає вологу), для вологих -на цементній.

Цементые шпаклівки використовують в основному під обклеювання шпалерами - вони мають сірий відтінок, який може просвічувати через фарбу. А ось білі за кольором гіпсові шпаклівки ідеально підходять для наступного фарбування.

Суміші продаються в сухому вигляді, перед використанням розводять водою згідно інструкції. Готовий розчин наноситься на попередньо загрунтовану стіну за допомогою шпателя шаром 1-2 мм в залежності від нерівності стіни. Розхід: 1 кг/кв. м при товщині шару 1мм.

Розчином можна працювати протягом півгодини, після він твердне.

Час повного висихання шпаклівки на стіні - 24 години.

Вартість: на гіпсовій основі - від 220 руб., на цементній - від 450 руб. (фасовка по 25 кг). Торгові марки -Dolina Nydi, Alpol, Sniezka.
Для зняття старих шпалер

Існують концентровані розчини, що володіють підвищеною змочувальній здатності, розчиняють шпалерний клей і дозволяють зняти старі шпалери, не пошкоджуючи підстави.

Перед застосуванням концентрат розводиться водою (250 мл на 10 л води) і наноситься на шпалери з допомогою валика або макловиці. Через 15 хвилин не поспішаючи, смужку за смужкою, знімають паперові полотна. Вінілові шпалери зняти складніше - вони не пропускають воду, тому перед нанесенням засобу «подряпайте» їх металевою щіткою, збільшивши проникаючу здатність.
Витрата: 250 мл на 50 кв. м.

Вартість: від 170 руб. (банка 0,5 л).

Для видалення фарби

Використовують універсальні розчиняють кошти. Вони размегчают масляні, нітро-, дисперсійні, латекс-ві фарби, дозволяючи легко зішкребти їх зі стіни.

За допомогою м'якої кисті складу густим шаром наноситься на поверхню, через 15 хв. стару фарбу зшкрібають шпателем. Щоб прибрати давню товстий шар фарби, склад наносять двічі. Після видалення фарби стіну «промивають водою. Коли поверхня стіни просохне, стіну можна заново фарбувати. Витрата: 400-600 г/кв. м.

Вартість - від 370 руб. (0,75 л) А