Ремонт квартири на європейському рівні Таке поняття, як євроремонт знайоме людям вже давно. Але не всі знають точно, чим він відрізняється від звичайного ремонту. Головною відмінністю є те, що євроремонт - це повний комплекс робіт, пов'язаних з ремонтом, який спрямований на велику зміну інтер'єру всього будинку, квартири або приміщення.

Євроремонт поділяється на кілька ступенів:
1. Запрошення дизайнера або фахівця для оцінки стану приміщення. Він складає ескізи майбутньої кімнати або квартири, підбирає меблі, створює дизайн-проект, закуповує матеріали для ремонту. Також складаються схеми вентиляції, електрики, водопостачання та ін
2. Здійснення плану проекту. Під повним контролем спеціаліста виправляються недоліки.
3. Створення інтер'єру. За європейськими стандартами дизайн створеного інтер'єру не повинен ніде повторюватися. Для цього при здачі об'єкта дизайнером видається гарантія, яка триває від 1 до 3 років.

Ремонт квартири на європейському рівні
З розвитком технічного і телекомунікаційного обладнання, кожна будівельна компанія може відразу показати замовнику, яким стане приміщення після євроремонту.

Так як будь-який ремонт займає багато сил, при його проведенні слід обов'язково дотримуватися комплексність. Зважившись на євроремонт потрібно довіряти тільки професіоналам своєї справи і не наймати кілька різних бригад. Фахівець виконує багато функцій, такі як отримання дозволу на перепланування або вивіз будівельного сміття. На Заході євроремонт став звичним рівнем життя.

Ремонт квартири на європейському рівні
Прийнято розрізняти євроремонт середнього класу і висококласний. Під ремонтом середнього класу мають на увазі становлення або видалення перегородок, зміна форми стін, заміна вікон і дверей. При такому ремонті дизайнерські рішення не кидаються в очі. А ось висококласний (люкс, ексклюзив) як раз навпаки. Це повна перепланування приміщення з використанням ексклюзивної і неповторного дизайн проекту. Для такого євроремонту неприпустимо поєднувати шпалери з різними малюнками.

Вибір всіх оздоблювальних матеріалів, меблів та предметів інтер'єру лягає на плечі замовника. Ті, хто постарше люблять класику на стінах і підлозі, відсутність усіляких хитрувань. Молодь віддає перевагу ламінатні підлоги і жалюзі на вікнах – все, що простіше всього прибрати і навести порядок. На піку популярності залишається гіпсокартон, який приймає будь-яку форму і легкий при монтажі. У будь-якому випадку, перед тим як почати євроремонт необхідно порадитися з фахівцями, а будівельна фірма здійснить задумане, заощаджуючи час замовника.