Як клеїти стельовий плінтус Даний плінтус використовується для прикраси стелі квартири. Перед тим як його встановлювати, необхідно розрахувати кількість www.postroil.com. Для цього достатньо виміряти периметр приміщення, яке значення і буде необхідною довжиною плінтуса.

Зараз на ринку є великий вибір стельового плінтуса, так що придбати його не складається великої праці.

Краї плінтуса необхідно обрізати під кутом, щоб його стики в кутах кімнати не мали щілин. Добре для цього застосовувати сусло. Даний інструмент має спеціальні прорізи, які відповідають заданому куті. Нарізка проводиться гострим монтажним ножем, під необхідним кутом.

Як же краще приклеїти плінтус? Якщо він клеїться на широкий зазор, кріпити до поверхні www.postroil.com потрібно аналогічної стороною. У разі якщо наклеєні шпалери заходять на стелю, плінтус необхідно клеїти до стелі широкою стороною.

Якщо кімната має високі стелі і велику площу, широку сторону плінтуса також треба клеїти до стелі. В тісній кімнаті широка частина плінтуса поміщається на стіну, це допоможе візуально розширить площа ремонтованої кімнати. Плінтус не страшно клеїти і на нерівні поверхні.

Встановлювати плінтус потрібно старанно і акуратно. Клей слід наносити в такій кількості, яке необхідно, щоб надлишками не зіпсувати шпалери. Якщо клей все ж проступає з-під плінтуса, потрібно негайно видалити його сухою чистою серветкою.

Робота повинна проходити якісно, адже від цього залежить зовнішній вигляд www.postroil.com. Закінчивши роботу і почекавши поки клей висохне, слід замазати стики силіконовим клеєм, яким закриваються місця, де присутні зазори. Варто пам'ятати, що при бажанні плінтус можна пофарбувати в потрібний колір. А якщо вам потрібно придбати stilstroi.ru за розумною ціною, рекомендую вам придбати їх у компанії ТОВ «Стильстрой».