Як підібрати шпалери Сучасні фотошпалери вражають споживачів своєю різноманітністю. Звичайно, найбільший попит зараз отримують пейзажі, а якщо мова йде про ігрових кімнатах – персонажі з казок або мультфільмів.

Креативні користувачі віддають перевагу абстракционизму і арт-хаусу. Неважливо, яке зображення ви вирішили вибрати: каскадний водоспад, красивих птахів, царських палат, подібні шпалери слід грамотно підбирати, щоб вони радували ваш погляд довгі роки і не набридали. Великий асортимент фотошпалер доступна тут, на сайті магазину «Дім Шпалер».

Як підібрати шпалери

Завдяки фотошпалери вже довгі роки прикрашаються кімнати, створюється особлива атмосфера, «грають» з обсягами приміщень, так і в цілому, використовують їх для того, щоб стиль інтер'єру став підкресленим. У деяких ситуаціях правильно вибрати і розмістити фотошпалери – завдання не просте. Але, як тільки всі роботи підійдуть до кінця, господарі житла і його гості прийдуть в захват. Сучасні дизайнери вважають фотошпалери кращим способом декорування приміщень.

Як вибирати фотошпалери

Багато новачків при оформленні житла допускають чимало помилок, тому представимо нижче поради від професіоналів, завдяки яким ви зробите правильний вибір:

• при виборі фотошпалер на стіни слід враховувати графіку і колірну гамму. Тут дуже легко поліпшити, а навпаки, зіпсувати інтер'єр, якщо зображення буде нечітким, не буде збігатися або виконано в блідих кольорах;

• важливу роль відіграє сам малюнок. Слід в першу чергу продумати зображення для конкретного приміщення, це може бути природа, екзотичні породи рослин, морський прибій, захід, абстракція і багато іншого;

• варто також розуміти, що при виборі фотошпалер велике значення відіграє забарвлення матеріалу, так як від неї залежать вібрації, які впливають на атмосферу приміщення і на психологію людини. Ще в давні часи використовувалися кольору, щоб лікувати людей. За класичною схемою всі кольори бувають «холодними» і «теплими».

Як класифікуються кольору

Теплі - ті тони, які відносяться до «сонячного» спектру, починаючи жовтим і закінчуючи червоним. Втім, популярні й поєднання, наприклад, такий колір може бути малиновим, теракотовим, пісочним, помаранчевим, кавовим, коричневим і так далі. При погляді на них вони нагадують весну, землю і вогонь вогнища. Головна їх завдання – тонізація, поліпшення внутрішнього настрою.

Холодні – відтінки, які починаються блакитним і закінчуються зеленим. Поєднаннями є бірюзові, морська хвиля, сині, бузкові, індиго, фіолетові і інші відтінки. Такі відтінки є заспокійливими і мають прямий зв'язок з небом і водою.

Поради щодо вибору фотошпалер в спальню:

• сміливе рішення – декорувати ту частину стіни, на яку звертається ваш погляд після пробудження;

• найчастіше фотошпалерами прикрашають область біля ліжка, але, при бажанні, можна підібрати будь-яке місце розміщення, що стосується малюнка фотошпалер та їх розміру;

• найбільш привабливо в спальнях виглядають заходи з пальмами, нічні міста та пейзажі.