Як підібрати колір натяжної стелі В радянські часи єдиним стельовим покриттям була побілка, на сьогоднішній же день, виробники пропонують величезну кількість варіантів обробки стелі. Ви можете поклеїти шпалери, обробити стелю декоративною штукатуркою, поклеїти стельову плитку або встановити натяжна стеля.

Для використання в будівництві lsrbase.ru якого може бути уточнена, застосовується практично повсюдно.
Самий практичний, зручний і красивий варіант це, звичайно, натяжна стеля. Він ідеально виглядає в будь-яких приміщеннях, за ним легко доглядати, представлений в різних колірних гамах і довговічний. Але щоб він не став «білою плямою» в кімнаті, потрібно правильно вибрати його колір.

Як підбирати кольори для натяжної стелі?

Перш ніж визначитися з бажаним кольором стелі, зверніть увагу на колір, в якому виконані стелю і стіни. Якщо ви ще не вибрали колір стін і стелі, то хоча б вирішите, в яких тонах ви б хотіли зробити приміщення – холодні або теплі. Пам'ятайте при цьому, що холодні відтінки додадуть строгості приміщенню, а теплі, навпаки, зроблять його затишним.

Враховуйте розміри приміщення. При наявності невеликої кімнати і низької стелі, віддайте перевагу світлим тонам. Вони візуально збільшать приміщення. Теплі відтінки не додадуть кімнаті візуального збільшення, але за то вона стане затишніше. При наявності великого простору, можна вибрати будь-яке колірне рішення, природно, не забуваючи про поєднанні кольорів.

Не забувайте про стилі. Якщо приміщення виконано в класичному стилі (самий звичний варіант), то стеля повинен бути світліше, ніж стіни. Однак можна використовувати контрастні кольори, головне, щоб вони знаходилися в одній колірній гамі.

Як підібрати колір натяжної стелі
Вплив світла на колір стелі варто враховувати. Більшість квітів здатні змінювати свої відтінки від впливу штучного світла. Наприклад, фіолетові тони можуть придбати червоні відтінки.

Яку кольорову палітру ви не вибрали, головне, щоб вам було комфортно перебувати в приміщенні.