Переваги і мінуси 3D підлоги Технології 3D останнім часом стають все більш популярними. Застосовують не тільки підлоги з 3D ефектом, але і панелі для оздоблення стін, і шпалери.

Це оформлення відноситься до інновацій, і може використовуватися у будь-якому приміщенні.

Ці підлоги є дуже практичними, і виглядають вони просто дивовижно. Користувачі, які вже оцінили переваги цих полів, говорять про них з великим захопленням.

Нові технології дозволили створити підлогові покриття, які повністю перетворюють простір, додають новизну і оригінальність.

Укладання такої підлоги не відрізняється особливими труднощами. Те зображення, яке обирає замовник приклеюють на підставу з бетону, і потім покривають рідким полімерним матеріалом. В результаті виходить ідеально рівна, без швів підлогу.

Але, якщо ви зупинили свій вибір на такому покритті, то ви повинні знати, що він потребує особливого догляду і відносини. Для такої підлоги дуже важливо витримувати температурний режим, рівень вологості. Таке покриття погано переносить великий потік людей, і вплив хімічних речовин.

Переваги і мінуси 3D підлоги
Переваги і мінуси 3D підлоги

Але, таке покриття має і цілий ряд достоїнств. Він є дуже зносостійким, не містить стики і шви, має високий рівень противопожарности. Так само це покриття відрізняється екологічністю. І ви можете вибрати малюнок, який буде індивідуальним. Не одне з покриттів для підлоги не дає такий великий обсяг для фантазії. Всі зображення на цьому покритті виглядають дуже ефектно і правдоподібно.

До недоліків такої підлоги можна віднести те, що покриття, яким заливають цей підлога, сохне тривалий час. Це займає до шести днів.

І за таким покриттям на своєму підлозі доведеться доглядати з особливим підходом. Якщо за ним не буде відповідного догляду, то вона дуже швидко втратить чудовий глянцевий блиск. А ще такий підлогу, якщо за ним доглядають не правильно, швидко потьмяніє.

Чистити такий підлогу найкраще автоматичної миючої машиною, з використанням спеціальних миючих засобів.

Переваги і мінуси 3D підлоги
Переваги і мінуси 3D підлоги

І ще до недоліків такого покриття відносять його високу ціну. Але, вигляд, який мають дані підлоги, цього варто. Він просто чарівний.

Застосовують такі підлоги і в житлових, і виробничих приміщеннях. Тільки у виробничих приміщеннях використовують не малюнки, а службову розмітку.

Зовнішність такого покриття залежить від професіоналізму майстра, який створював це покриття. І людина, яка створює якісний 3D підлога повинен володіти навичками та досвідом роботи. Але твори цього майстра радують своєю привабливістю.