Які характерні риси стилю ванних кімнат При www.postroil.com у сучасних міських квартирах, їх відрізняють характерні риси стилю. Вікна, шпалери, стіни, жалюзі, підлоги, меблі мають певну спрямованість у дизайні.

Плитка. Зазвичай використовується гладка однотонна кахельна плитка. Вона може бути яскравого кольору або білого. Може використовуватися у ванних кімнатах міських квартир мозаїчна керамічна або скляна плитка. Якщо використовуються пробкові плитки, то вони укладаються встик. Також використовуються пісковик, шифер, граніт або summit-group.ru.

Стіни. У ванних кімнатах стіни можуть бути інтенсивного або нейтрального кольору. Може використовуватися емульсійна www.postroil.com колір каменю. Дуже поширено поєднання білої фарби з яскравими тонами.

Які характерні риси стилю ванних кімнат
Шпалери. Якщо вирішено у ванній кімнаті використовувати шпалери, то, швидше за все, вони будуть являти собою імітацію каменю. На обмеженій площі використовуються помітний сучасний дизайн.

Підлоги. В якості підлогових покриттів використовуються плитки чорного або білого кольору, великих розмірів. Можна підлогове покриття виконати за допомогою кам'яних плиток. Якщо використовуються дерев'яна дощечка, то переваги віддається світлого тону. Нерідкі покриття з лінолеуму, гуми або вінілу.

Вікна. У ванних кімнатах міського типу звичайне скло замінюється на «морозний» або молочно-біле матове.

Штори або жалюзі. Використовуються прості перфоровані панелі, дерев'яні або металеві, плісировані або римські, прості рулонні штори або жалюзі. Також стиль надає використання вузьких венеціанських жалюзі або штор або дерев'яні, а іноді металеві аналоги.

Які характерні риси стилю ванних кімнат
Сантехнічне обладнання. Воно виконується в сучасному стилі. Дуже часто використовуються прості скульптурні форми, де обладнання виконано з таких матеріалів як сталь або кераміка. Ванна найчастіше має дерев'яну або гранітне облицювання. www.postroil.com кімнаті викладають кахлем. Вони мають металеві або дерев'яні панелі.

Арматура. Арматура використовується нікельована або хромована.

Освітлення. Дуже поширене освітлення в стилі хай-тек. Це точкові світильники, втоплені в стелю або прості сучасні освітлювальні прилади у центрі стелі. При використанні бра перевага віддається металевим або алебастровим виробів. Нерідко у ванних кімнатах встановлюються галогенні світильники.

Меблі. В сучасних ваннах кімнатах використовуються як металеві, так і дерев'яні меблі. Це можуть бути маленька лавочка або високий металевий стілець. Табурет може використовуватися у вигляді ящика для білизни. Він може бути також виконаний як барило з кришкою, яка виконана з міцних матеріалів. На ньому можна сидіти.

Килимки. У ванних кімнатах може використовуватися як підлогова решітка з дерев'яних планок, так і має короткий ворс, бавовняний мат.

Аксесуари. Стиль ванної кімнати підкреслюють виконані в сучасному дизайні аксесуари. Це світлі блискучі сталеві тримачі для рушників для туалетного паперу, а також стійки для зубних щіток.

Полиці у ванній можуть бути як металевими або скляними, так і світлими дерев'яними. Дзеркало найчастіше використовується або зовсім без рамки, або сталевий або дерев'яній рамі. Рушники можуть бути однотонні кольорові або білі.