Як робити штукатурку стін Будь-який ремонт у квартирі або будинку, зачіпає всі сторони, які потребують оновлення. З чого ж, перш за все ми починаємо? Відповідь очевидна: ремонтуємо стелю, а потім стіни, ну і далі, в порядку черговості.

Що стосується стін, то їх можна пофарбувати, обклеїти шпалерами або обкласти плиткою.

На сайті mastter.ru можна замовити розпис по сирій штукатурці. Але без чого точно не обійтися, так це оштукатурювання. Даний процес може віднімати багато часу, однак, від результатів нанесення штукатурки залежить і те, як стіни будуть виглядати після ремонту.

Важливо, щоб вони були попередньо очищені, по можливості відшліфовані. Нехай це затратно по часу, зате потім не доведеться мучитися, коли будете, наприклад, клеїти шпалери. Уявіть, що зафіксували лист матеріалу, а він, через деякий час, спучився вкрилося пухирями. Ви будете довго думати, чому саме так вийшло, а не інакше. Не варто випробовувати долю, краще добре пройтися штукатуркою, використовуючи підручні інструменти, мастерки і полутеры.

Як робити штукатурку стін
Для нанесення на стіну, знадобиться розчин з рідкою консистенцією. Так він його легше буде розмазувати, а потім вирівнювати. Але, насамперед, потрібно виставити маяки, потім за ним профілю, які обмежать площа штукатурки та її товщину. Деякі пропонують ввернути в різних місцях кріплення, щоб покриття краще трималося, так у нього буде зчеплення зі стіною. Можливо, що це і так, в принципі нічого страшного не станеться, якщо залишити на поверхню кілька елементів.

Штукатурити починають знизу, а щоб розчин менше бруднити підлогу, підстеляють відріз целофану, з нього легше його зібрати і використовувати заново. З допомогою кельми накидають суміш на стіну, причому рівними частинами, а потім, з допомогою полутера, розподіляють її по всій поверхні. Поступово площа буде заповнюватися www.postroil.com, закриваючи під собою всі тріщини і дефекти стіни. В процесі роботи можна використовувати рівень, щоб визначати рівне нанесення розчину. Робити це на око не рекомендується, все одно залишаться зазори або великий ухил, чого не можна допускати.

Якщо дотримувались суворих рекомендацій, то повинна вийти рівна поверхня, яку необхідно ще раз затерти розчином. Так зникнуть проблемні місця, де, як вам здається, не вистачає штукатурки або навпаки, зайвої намазали. Після того, як стіна висохне, можна далі її облицьовувати, використовуючи шпалери, або інше покриття.