Як підготувати поверхню до укладання плиткою Якщо вам потрібно www.aries-elektro.com недорого, тоді рекомендую придбати його тут www.aries-elektro.com.

Коли наліт на раковині, капає душ, поламана плитка та непрацюючий кран набридають, ми починаємо замислюватися про ремонт.

Після того, як сантехніка приводитися в порядок і сяє новизною, мимоволі напрошується заміна і зовнішнього вигляду www.postroil.com, тобто заміна кахлю.

У випадку з придбанням www.postroil.com і необхідної гарнітури, економія може призвести до ще більших витрат, наприклад, якщо доведеться ремонтувати затоплені нижерасположенные квартири.

З цієї причини фахівці рекомендують заздалегідь подбати про безпеку і якість купується сантехніки. Але заощадити вдасться при укладанні кахлю. Фінансові витрати, пов'язані з укладанням, як правило, співрозмірні з вартістю 1 кв. м. самої плитки.

Як підготувати поверхню до укладання плиткою
Для початку робіт по укладанню плитки необхідно буде підготувати поверхню, на якій буде проводитись подальша робота. Це не настільки складно, як може здатися з першого погляду. Перший крок буде полягати в виносі старої сантехніки з приміщення. Далі для відбивання старого кахлю знадобляться зубила і молоток.

Перед безпосереднім розбиванням www.postroil.com рекомендується надіти рукавички і окуляри, перші захистять від гострих країв, другі - від пилу і відлітають дрібних осколків. Як тільки весь кахель буде відбитий, потрібно зубилом очистити поверхню від залишків клею. Тепер поверхня готова до найважливішого процесу. Але це не укладання, а вирівнювання поверхні.

Як кажуть майстри, 80% успіху - це забезпечення рівної поверхні. У цьому випадку, навіть не маючи видатних будівельних здібностей, нерівно викласти плитку буде важко. Для початку розглянемо штукатурку.

Якщо поверхня складається з цементу і піску, місцями має здуття і десь погрожує накинутися, то тоді потрібно буде за допомогою того ж молотка і зубил очистити стіни до www.postroil.com. В тому випадку. Коли поверхня гладка, можна приступити до вимірювання геометричних параметрів. Тут знадобитися схил.

Як підготувати поверхню до укладання плиткою
Пристосування являє собою нескладну систему з досить важкого вантажу, прикріпленого до шнура. Використовуючи схил, ми вимірюємо вертикальність стін. Размотав шнур до висоти кімнати прикріплюємо його прямо під стелею і оцінюємо, наскільки поверхня стін відходить у бік.

У тому випадку, коли відхилення становлять кілька міліметрів, то стіну штукатуркою вирівнюють. Робити це потрібно обов'язково, оскільки такий матеріал як плитка, із шпалерами не схожий, і нерівний кут витягнути в яку-небудь із сторін, буде згодом неможливо.

Проклавши до стелі рівний ряд плитки, в такому разі, можна отримати щілину, шириною в декілька сантиметрів і її закрити нічим буде не можна. Потім, береться косинець і обов'язково вимірюється взаємна перпендикулярність стін. Якщо кут не в 90 градусів, то обов'язково необхідно штукатурити.

Як підготувати поверхню до укладання плиткою
Це стає особливо важливим, якщо до такого куті примикає виріб, яке тече вода у відкритому вигляді, приміром, ванна. У разі, якщо кут не прямий, через щілину вона буде постійно просочуватися.

Після цього стіни перевіряються на угнутості і опуклості. Тут необхідний водяний рівень. Його довжина повинна бути не менше метра. Якщо на поверхні www.postroil.com є навіть незначні відхилення, то їх обов'язково потрібно вирівняти. Що стосується підлоги, то тут теж не повинно бути ніяких нерівностей.

За допомогою рівня, він також перевіряється на горизонтальність. Інакше зазор між плиткою, підлоги і стіни може бути значною. Як тільки всі поверхні будуть ідеально вирівняними, можна буде приступати до www.postroil.com.