Масивна дошка переваги На даний момент існує велика різноманітність всіляких підлогових покриттів, але продовжують лідирувати все-таки природні натуральні матеріали. Найбільш популярним з них, який, до того ж є довговічним і виглядає чудово – деревина.

Звичайно, на сучасному ринку будівельних матеріалів можна зустріти килимові, ламіновані покриття, лінолеум і плитки, але більшість споживачів все ж вибирають штучний паркет, паркетну або масивну дошку. Подивитися асортимент цього товару можна за наступним посиланням - olimp-parketa.ru.

Масивна дошка переваги

Масивна дошка є різновидом паркету, для виготовлення якої використовують цільну деревину. З допомогою покриття такого виду можна з легкістю прикрасити інтер'єр будь-якого приміщення. До того ж, варто відзначити міцнісні характеристики матеріалу, які забезпечують його довгий експлуатаційний термін. Також всім відомо, що деревина – це натуральний матеріал, тому екологічний. Завдяки натуральній деревині у вашому будинку або квартирі завжди буде неповторна затишна атмосфера. Зазначимо, що масивна дошка в процесі випускає в повітря фітонциди, а до її поверхні не «чіплятися» пил, вона не накопичує статичну електрику.

Якщо порівняти масивну дошку з іншими деревними підлоговими покриттями, то в її користь можна сказати наступне: вона легко циклюється, тобто оновлюється шляхом поверхневої шліфування. Виходячи з цього можна зробити висновок, що таке покриття для підлоги може використовуватися протягом багатьох років, при цьому його зовнішній вигляд залишиться незмінним. Ще однією перевагою є той факт, що масивну дошку легко можна використовувати в просторих приміщеннях, візуально збільшуючи простір. А яскраво виражена деревна текстура і зовсім здатна прикрасити кімнату, роблячи її яскравою і привабливою.

Догляд за таким покриттям не складний: щоб дошка завжди виглядала бездоганно, достатньо час від часу влаштовувати вологе прибирання. У випадку, якщо поверхня ушкодилася, то оновити її не є складним завданням, для цього достатньо видалити старий лаковий шар і покрити масивну дошку новим шаром. В процесі експлуатації на поверхні можуть з'являтися різні дефекти, які легко прибираються процесом циклювання. Зазвичай даний будівельний матеріал реставрують раз у кілька років.

Окремо варто сказати про незаперечні переваги масивної дошки перед іншими матеріалами – вона є відмінним тепло - і звукоізолятором. Також вона відрізняється низькою теплопровідністю, що дозволяє не тільки комфортно ходити босоніж по підлозі, але і економити кошти на електроенергії. Якщо укладання дошки проводилася фахівцями з урахуванням всіх технологічних особливостей, то навіть в зимовий час по ній приємно пройтися босоніж. Якщо ви вирішили влаштувати у своєму домі свято, то сусіди нічого вам не скажуть, адже за рахунок звукоізоляції вони просто не будуть відволікатися на шум.