Особливості монтажу натяжних стель Якщо ви коли-небудь замислювалися про те, чим же так гарні натяжні стелі, то вам слід ознайомитися з їх основними перевагами, яких, до слова, не так мало, як може здатися на перший погляд.

Вони володіють високим показником стійкості до вологи, їх структуру не вбираються неприємні запахи, відповідають нормам пожежної безпеки, не втрачають своєї привабливості, навіть якщо на них тривалий час впливають сонячні промені, на самому покритті не утворюються мікротріщини, пов'язані з процесом осідання будинку і в цілому, подібна конструкція буде залишатися такою ж красивою, як і в перший день встановлення на протязі багатьох років. Ви можете вибрати будь-яку бажану забарвлення, яку побажаєте бачити у своїй квартирі, що доступно завдяки сучасним технологіям, дає можливість нанести на полотно будь-яке зображення. Якщо для їх монтажу використовувати спеціальні профілі, то конструкцію можна обладнати дворівневу. У процес монтажних робіт з'являється чимало питань, які варто враховувати. Це пов'язано з облицюванням стін, освітленням, наявністю меблів в приміщенні і так далі. Основні особливості встановлення розглянемо нижче. Приміром, якщо в кімнаті встановлена плитка керамічного типу, то перш ніж приступити до монтажних робіт, необхідно вирішити наступні завдання:
• дати інформацію монтажникам, де шукати електропроводку;
• переконатися, що за плиткою не є порожнечі в стінах;
• враховувати той момент, що процедура свердління може негативно позначитися на стані деяких зразків плитки.

Особливості монтажу натяжних стель

Якщо ви бажаєте, щоб усі будівельні та ремонтні роботи проходили на вищому рівні, дивіться інформацію rykinameste.ru.

Багато вважають, що коли є вільний простір між плиткою і натяжною стелею, то саме він слугує тим місцем, куди і слід монтувати стелю. Насправді ж, монтаж натяжної конструкції може здійснюватися безпосередньо на плитку, що в більшій мірі обумовлено особливістю форми і способів кріплення багета.

До того ж, якщо ви в найближчому майбутньому затіяли облицювання приміщення плиткою, то рекомендується приступити до цього до того, поки буде встановлено натяжна стеля. Те ж саме стосується і шпалер, краще дати їм відстоять після поклейки, а вже потім приступати до установки стелі, адже для цього застосовується теплова гармата.

Перед самим настановним процесом подбайте про те, щоб біля стін не було нічого зайвого, адже монтажникам знадобиться вільний простір, щоб без особливих труднощів провести роботи по закріпленню каркаса і самої стелі. Наприклад, достатньо буде відсунути від стіни меблі принаймні на пів метра. А якщо стеля передбачається у ванній кімнаті, то слід спочатку робити його, а вже після – встановлювати сантехнічне обладнання.

Важливу роль у цьому процесі відіграє і освітлення. Якщо ви вибрали в якості стелі перфорований варіант, то рекомендується передчасно закупитися усіма світильниками. По суті, в натяжну стелю можна монтувати практично будь-який прилад освітлення, однак, нюанси при цьому мають місце бути:

• вбудована лампа повинна бути встановлена на відстані не менше 8 см від поверхні стелі;
• галогенні лампи і зовсім не знаходять місце в такій конструкції, так як при роботі вони сильно гріються;
• якщо у вас висить люстра, в якій стоять галогенові лампи, подбайте, щоб вони були на відстані не ближче 10 см до стелі.