Як правильно приклеювати плитку ПВХ Зараз існує велика різноманітність оздоблювальних матеріалів для підлоги. І навіть, незважаючи на таку кількість варіантів більшості людей використовуються для обробки підлоги саме ПВХ плитку.

Дану популярність цей будівельний матеріал отримав не даремно. Адже ПВХ плитка володіє безліччю переваг, які значно перевершують майже всі оздоблювальні матеріали, призначені для підлоги. Наприклад, ПВХ плитка є однією з найбільш стійких до будь-яких механічних впливу, і тим самим вона відрізняється особливою міцністю і стійкістю.

Крім цього даний обробний матеріал дуже простий у монтажних роботах, і щоб вистелити підлогу плиткою, зовсім не обов'язково володіти особливими навиками або знаннями. Та й до того ж ПВХ плитка порівняно з іншими штучними будівельними матеріалами відрізняється особливою екологічною безпекою. І цю плитку можна викладати як у житловому приміщенні, так і в будь-якому громадському.

Як вже було сказано вище, що викладати підлогу даними обробним матеріалом дуже легко. У цій статті кожен бажаючий людина отримає ретельну і вірну інструкцію з обробки підлоги ПВХ плиткою.

Інструкція

Як правильно приклеювати плитку ПВХ
Запам'ятайте, що даний вид плитки необхідно викладати виключно на ідеально рівну поверхню. Тому перед самим процесом обробки підлоги, його рекомендовано, спочатку гарненько розрівняти і нанести не менше 3 мм самовирівнюючого шару. ПВХ плитку також потрібно буде приклеювати на суху і чисту поверхню, без будь-яких слідів фарби або воску.

Перш ніж приклеювати саму плитку її потрібно буде потримати в те приміщення, де вона буде викладена близько 2 діб. Крім цього стільки ж часу повинен буде полежати і сам клей. Все це необхідно для того, що будматеріал і клей змогли звикнути і пристосуватися до температури і вологості в кімнаті.

Як тільки всі матеріали підготовлені і поверхня вирівняна, то можна приступати до приклеювання плитки. Для цього точно відміряйте цент приміщення і проведіть будівельним крейдою лінію. Клеїти плитку ПВХ доведеться починати саме від центру, а точніше від отчерченной лінії. Самий перший ряд потрібно буде спочатку викласти без клею, щоб подивитися, чи все сходиться з точністю. І тільки після точного заміру можна починати приклеювати плитку.

Що стосується вибору клею, то самі виробники ПВХ плиток в інструкції рекомендують який потрібно застосовувати клей. Клей рекомендовано наносити на поверхню підлоги за допомогою зубчастого шпателя. Після обклеювання цілого ряду по ньому необхідно буде пройтися або качалкою, або валиком, щоб гарненько притиснути плитку до поверхні підлоги.

Як тільки вся поверхня підлоги буде викладена ПВХ плиткою, завершення її необхідно буде покрити спеціальним поліруючі засобом. Тільки врахуйте, що краще всього даний засіб наносити не менш ніж в 2-3 шари.