Дизайн маленької ванної кімнати Щоб створити бездоганний у всіх відношеннях інтер'єр ванної кімнати багато не потрібно. Просто слід прислухатися до самого себе, щоб зрозуміти, що хочеться бачити в кінцевому результаті.

Що згодом надасть масу задоволень, комфорт. Для цього зовсім не потрібно мати велике приміщення. Дизайн кімнати повинен допомогти відновити сили і набрати масу життєвої енергії.

Сайт interiorgid.ru являє дизайн маленької ванної кімнати. Оформлення маленької ванної кімнати слід починати з визначення кольору, елементів в інтер'єрі, можливо, які здатні викликати тільки позитивні емоції.

Дизайн маленької ванної кімнати
Планування такого приміщення повинна починатися з умивальника, ванни, унітазу, але це в тому випадку, якщо санвузол суміщений. Найчастіше сьогодні можна спостерігати у ванній кімнаті встановлену душову кабінку. Це дозволить не тільки заощадити місце. Але при наявності в будинку літніх людей і маленьких дітей. Перевагу краще віддати ванній.

Щоб інтер'єр виглядав ідеально, слід всі комунікації встановлювати між сантехнікою і стіною. Будь-які труби добре можна приховати керамічною плиткою. Обов'язково повинні бути облаштовані ніші, в яких будуть зберігатися різні ванні приналежності, полички. Наявність великого дзеркала у ванній кімнаті обов'язково. Оптично наявність дзеркала не тільки «розсуне стіни, але й дасть відчуття простору.

Плитка у ванній кімнаті з маленькими розмірами повинна бути світла, а наявність мозаїки повинно бути в пастельних тонах. Використання різнобарвною плитки задасть інтер'єру настрій радості. У підлозі можна використовувати і рельєфну плитку, але з контрастними кольорами. Стеля може бути дзеркальним, підвісним з підсвічуванням, вітражним. Наявність вікна, навіть якщо воно помилкове – саме стильне рішення. Головне, щоб воно виглядало як справжнє. Масивних деталей бути не повинно, а вся система повинна бути розташована комфортно, виграючи сантиметри.