Специфіка монтажу водяної теплої підлоги Системи підігріву підлоги, використовують в якості теплоносія гарячу воду, з'явилися відносно недавно. Ефективність їх при спільному використанні з підлоговими покриттями, що мають високу теплопровідність, дуже висока.

Завдяки рівномірному прогріванню статі, за рахунок труб, укладених в бетонну стяжку по всій площі приміщення, економія енергії тепла може досягати 30%. Така система може бути основною системою опалення без використання традиційних радіаторів і дозволяє ефективно використовувати простір.

Найбільше застосування водяний підігрів підлоги отримав в приватному будівництві. Пов'язано це, в першу чергу, із забороною використання такого опалення в квартирах. При нерозумному підключенні сотень метрів трубопроводу теплої підлоги до центрального опалення сильно зросте гідравлічний опір у системі і надмірно охолоне теплоносій.

www.zubilom.ru на відміну від електричного, не зобов'язує до проведення гідроізоляційних робіт. Однак шар теплоізоляції на чисте вирівняну основу покласти все ж потрібно. Для цього в якості матеріалу з низькою теплопровідністю використовують пенотекс або пінопласт. Мінімальний шар теплоізоляційного матеріалу 30 мм, щільність його не повинна бути менше 35 кг/м. куб.

Після укладання теплоізолятора розстеляють поліетиленову плівку. Вся площа приміщення ділиться на сектори з розрахунком укладання змійкою в кожному секторі не більше 50 м труби з кроком 200 мм Внутрішні межі секторів поділяють демпферної стрічкою. На поліетилен укладають арматурну сітку с коміркою 150х150 з прутка діаметром 4 мм.

Труби з подаючого колектора заводять уздовж стін приміщення, в цих місцях через примикання стяжки підлоги до стіни найбільш вірогідні тепловтрати. Бажано використання м'якої поліетиленовою або металопластикової труби, розрахованого на тиск до 16 атм. Саме поліетилен здатний зберігати свої властивості при зміщенні секторів стяжки під час усадки.

З'єднання кінців труб, виведених з внутрішньої частини приміщення, до поворотного колектору завершує www.zubilom.ru.

Специфіка монтажу водяної теплої підлоги
Перед укладанням верхній арматурної сітки труби необхідно зафіксувати з нижньої ґратами в необхідних місцях м'яким дротом. Перед улаштуванням стяжки необхідно заповнити і перевірити систему холодною водою протягом трьох діб під тиском. Тиск в системі залишають до повного застигання заливається шару.

Висоту стяжки при заливці бетону витримують в межах від 50 до 70 мм по заздалегідь закріплених маячками. Для меншій усадки і мінімального розтріскування застосовують пластифікатори. Мінімальний шар бетону в стяжці над трубами - 30мм.

На остаточно висохлу бетонну стяжку можна укладати чистове покриття з ламінату, лінолеуму або клеїти плитку. Опалення не рекомендується включати протягом місяця, до повного застигання стяжки. Укладання плитки в якості підлогового покриття найбільш доцільна з-за її прекрасною теплопровідності.

А ось лінолеум або ковролін для цієї мети підходить не всякий. Ті з них, які мають мінімальний шар утеплювача і придатні для водяної підлоги, мають спеціальне маркування. Також неприпустимо застосування модних коркових покриттів.