Вибираємо матеріал для облицювання стелі Стельові оздоблювальні матеріали сьогодні представлені в широкому асортименті. За формою вони, в більшості випадків, реалізуються квадратними і рідше прямокутними.

Виготовляються вони із складних хімічних сполук, а також пресованої мінеральної вати або скловати. Поклеїти стелю можна без участі висококваліфікованого фахівця.

Якщо e-s-bur.com, то це значно полегшить ремонтно-будівельні роботи. Стельової плиткою здивувати, сьогодні, напевно, нікого не можна, але вона завжди буде гідна уваги сучасного споживача. З усього розмаїття декоративних оздоблювальних матеріалів, вона є найдешевшим варіантом з усіх покриттів.

В магазинах вона представлена в трьох видах – пресований з блоків пінополістиролу. Вона найдешевша. Інжекційний – її виготовляють шляхом спікання сировини пінополістиролу. Ця плитка має рельєфну поверхню і володіє чіткими геометричними формами.

Екструдована – пресована з полістирольної смуги, має глянсову поверхню. Її можна фарбувати, змінюючи поверхню під будь-який декор.

По виду поверхні, плитка буває не ламінована – незахищена іншими покриттями. Її можна фарбувати і декорувати під будь-який інтер'єр. І ламінована – вкрита захисною плівкою.

Для облицювання поверхні стелі у ванній кімнаті відмінно підійде ламінована плитка. Вона не притягає вологу. Для вітальні, дитячої кімнати або залу відмінно підійде звукопоглинаюча плитка. Передпокій можна обробити неламинированной плиткою. Її можна оновлювати за допомогою фарбування, хоч кожен рік.

В продажі також є декоративні пластикові плитки, які мають дзеркальну поверхню. За допомогою даної плиток досягається візуальне збільшення будь-якої кімнати.