Панно з фотоплитки в інтер'єрі До ремонту і дизайну ванної кімнати варто поставитися найбільш уважно, адже це місце, де ви можете розслабитися і залишитися наодинці з самим собою і своїми думками.

Універсальним засобом для обробки ванної кімнати є плитка, оскільки вона не вбирає вологу, легко чиститься. Але як же вибрати плитку і дизайн ванної кімнати?

Найбільш модний і популярний рішення на сьогоднішній день – фотоплитка для ванної кімнати. Детальніше ознайомитися з таким видом плитки можна в статті - novogres-plitka.ru. Вона створює унікальний яскравий дизайн, який відобразить вашу індивідуальність і гарний смак. Фотоплитка являє собою матеріал з кераміки, на яку нанесена фотографія.

Особливостями фотоплитки є:

  • Ефектний дизайн – вона виглядає більш виграшно, у порівнянні зі звичайною плиткою

  • Стійкість – нанесений малюнок довго не стирається і не втрачає колір

  • Стійкість – матеріал стійкий до температурних перепадів і вологи

  • Догляд за даними матеріалом легко доглядати
  • Найбільш яскравим дизайном з фотоплитки є панно. Найголовніше в даному випадку, поєднання кольору панно з основною плиткою. Панно дозволить вам виділити функціональну зону, зонувати простір, створити яскравий акцент. Наприклад, для створення більш романтичного дизайну можна використовувати панно з фотоплитки із квітами. Так само такий елемент декору, допоможе збільшити простір. Панно дозволяє індивідуалізувати простір вашого приміщення – створити унікальний, неповторний образ, який буде відображати ваш характер.

    Звичайно, будівельний ринок представлений великою кількістю виробників плитки, і при виборі покупцеві необхідно орієнтуватися на якість матеріалів і відгуки покупців. Одним з безперечних лідерів є іспанський виробник Novogres. Колекції виробника відповідають останнім тенденціям моди і є якісними. При виробництві плитки використовується високотехнологічне обладнання, кращі сорти глини, а для дизайну залучаються найкращі іспанські і італійські майстри. Одна з найбільш яскравих колекцій є Novogres Cosmos.

    Варто зауважити, що якщо в будинку є дитина, то його смаки теж варто враховувати. У цій колекції представлена novogres-plitka.ru з улюбленими героями. Ви зможете поєднувати панно з яскравими, свіжими квітами – червоний, жовтий. Можна комбінувати кольори, в будь-якому випадку дизайн вийде модним і яскравим. Так само в колекції представлені і панно з кольорових декорів у рожевих тонах для створення більш спокійного способу. А створити яскраве сонячне настрій допоможе панно з яскравим жовтим квітковим принтом. Якість плитки цього виробника дозволить вам насолоджуватися якістю обробки довгі роки, а екологічність матеріалів подбати про здоров'я своїх близьких.