Облицювання віконного отвору керамічною плиткою Облицювання плиткою невеликій площі приверне увагу і ненав'язливо додасть фарб в інтер'єр. У цьому проекті було використано два види плитки ручної роботи; вибрані кольори доповнюють яскраво пофарбовані стіни.

Для кімнати в середземноморському стилі ви можете використовувати одноколірну теракотову плитку з вигнутими краями. В інтер'єрі мавританського стилю більш доречною буде одноколірна глазурована матова плитка в насичених тонах синього.

Перед початком роботи виміряйте віконний отвір, щоб визначити, скільки плитки знадобиться. При необхідності підрізати плитку дотримуйтеся обережності; різану плитку обов'язково потрібно укладати ближче до віконної рами.

1. Надівши распіратор, окуляри і рукавички, зачистивши наждачним папером підвіконня і укоси. Для кращого зчеплення клею з поверхнею зробіть на фарбі подряпини.

2. Надягши гумові рукавички, нанесіть товстий шар клею на укіс і підвіконня в одному з нижніх кутів віконного отвору. Вологою губкою приберіть клей, який потрапив на стіну.

3. Зубчастим шпателем зробіть борозни на половину товщини нанесеного шару.

4. Прикріпіть дві плитки на укіс, вирівнявши зовнішню по стіні. Якщо ширина отвору менше ширини двох плиток, різану плитку приклеюють ближче до рами.

5. Нанесіть клей в протилежному кутку отвору. Приклейте плитки на укіс. Укладіть плитку на підвіконні, перекриваючи краю приклеєних вертикально плиток.

6. Нанесіть клей на укіс вище і приклейте наступні дві плитки. Заповнивши шви затіркою, прибираючи надлишки вологою губкою. Відполіруйте плитку сухою тканиною без ворсу.