Ремонт ванної та санвузла поради та рекомендації Якщо доводиться ремонтувати санвузол в квартирі, де продовжують жити її власники, однією з основних проблем стане відсутність можливості користуватися звичними «зручностями» під час облагородження даного приміщення.

Якщо в будь-якій іншій кімнаті при бажанні можна «розтягнути» ремонт, наприклад, очікуючи постачання потрібного кольору кахлю або неквапливо вибираючи шпалери для вітальні, то повинен здійснюватися з максимально можливою оперативністю і, звичайно ж, найвищою якістю, щоб не повертатися до цього «делікатного» питання як можна довше. Для цього необхідний чіткий продуманий план, точний кошторис і варіанти «відступу», якщо щось піде не так, наприклад, тимчасовий переїзд до батьків, друзям або на дачу.

Ремонт «санітарної зони» в будинку або квартирі здійснюється один раз в 10-15 років. Тому зайва економія в даному випадку недоречна: зробіть один раз добре і забудьте про це надовго. Не варто обмежуватися лише заміною сантехнічних приладів і кахельної плитки на стінах: починати необхідно з водопровідних труб.

Етапи проведення ремонтних робіт

Ремонт ванної та санвузла поради та рекомендації
Модна нині тенденція ховати труби в стінах виправдовує себе лише в тому випадку, коли труби відрізняються безпрецедентною якістю і терміном служби, наприклад... мідні. В будь-яких інших випадках залишається ймовірність того, що ледь покінчивши з стомлюючим і витратним ремонтом санвузла у власній квартирі, вам доведеться проробити те ж саме в квартирі сусідів знизу – потекли у ваших стінах труби безнадійно зіпсує їм інтер'єр.

Не менш важливим етапом має стати обов'язкова заміна електричної проводки в санвузлі, в тому випадку якщо ваш будинок був побудований раніше, ніж в 2007 році: актуальні будівельні норми диктують необхідність трипровідною схеми: фаза, нуль, заземлення.

Після того як обрані блискучі новизною змішувачі та крани, не забудьте подбати про фільтри грубого очищення. Більшість сучасних сантехнічних аксесуарів вкрай потребують в них, інакше вони можуть дуже швидко вийти з ладу.

І ще: зверніть увагу на термін служби водоміра, якщо він закінчується, краще замінити пристрій безпосередньо під час ремонту санвузла.