Різновиди алмазних відрізних дисків
Для ефективної роботи з твердими будівельними матеріалами досить часто необхідно їх якісно і точно відрізати. Звичайний інструмент з таким завданням не впоратись, і тому були розроблені цілий ряд спеціальних пристосувань, одним з яких є алмазний відрізний диск, вживаний як ручних, так і стаціонарних механізованих пилах.

Використання таких дисків дозволяє набагато спростити будівельні та ремонтні роботи, точно підганяючи окремі елементи один під одного, прокладаючи необхідні комутаційні канавки. При цьому на підставах не з'являються відколи, тріщини та інші неприємні дефекти.

У продажу існує три основних види відрізних дисків з алмазу:

1. Сегментний. Його спеціалізація – суха резка. Конструкція диска включає в себе основу і алмазну ріжучу кромку сегментованого плану. Для відділення сегментів застосовуються слоти, що дає можливість сегментами охолоджуватися під час здійснення порізки, істотно знижуючи перегрів. Для цього після кожних 1-2 хвилин роботи робиться пауза, під час якої пила працює на холостому ходу. За допомогою такого диска можна ефективно різати камінь, граніт і бетон.

2. Суцільний. Суцільна конструкція диска передбачає наявність безперервної алмазної кромки. Це дозволяє уникнути на матеріалі матеріалі появи сколів. Для досягнення подібного результату операція по відрізання повинна мати безперервний характер, для чого необхідно забезпечити постійне водне охолодження. Зазвичай диски такого плану застосовуються для різання бетону, плитки, мармуру.

3. Комбінований. Алмазна кромка в таких дисках має зубчасту форму, що дає можливість їх як для сухого, так і вологого типу порізки. Однак застосування спеціалізованих дисків все ж виглядає кращим.

Різновиди алмазних відрізних дисків

У продажу представлені побутові та професійні відрізні диски з алмазу. Диски для побутових робіт можуть добре виконати роботу будь-якого плану, але не володіють хорошою зносостійкістю. Цілком підійдуть для періодичного здійснення операцій по відрізання твердих матеріалів. Якщо ж подібні операції потрібно проводити регулярно, то краще відразу придбати професійний диск, хоча його ціна в кілька разів перевищує вартість звичайного. Купуючи диски алмазні відрізні, важливо перевіряти вироби на наявність голограм, що свідчать про справжність товару.