Фарбування стін у ванній У більшості ванн стіни облицьовуються плиткою або кахлем. Але що, якщо ви знімаєте житло чи очікуєте швидкий переїзд, і витрачається на марну роботу, не хочеться.

Для того щоб ванна добре виглядала при цьому не витрачаючи величезних грошей і зусиль, можна використовувати просту фарбу. Повітря в такому приміщенні дуже вологий, і до фарбування стін варто підходити з підвищеною відповідальністю.

Фарбування стін у ванній

Підготовка

Перед тим як розпочати фарбування, треба провести попередні фарбувальні роботи. В основному це зняття старої фарби або плитки зі стін. Для цієї роботи вам знадобиться простий шпатель. Можна залишити стару фарбу, якщо вона добре тримається. Після цього треба приступити до шпаклювання. Для ванни відмінно підійде вологостійка шпаклівка, так як приміщення дуже вологе. Накладати шпаклівку треба знизу вгору, насамперед накладаючи її на тріщини або ямки. Далі потрібно почати ґрунтовку стін. Після проведення ґрунтової обробки потрібно почекати один день і тільки після цього починати фарбування.

Фарбування стін у ванній
Фарбування стін у ванній

Фарбування

Якщо ви також хочете пофарбувати стелю, вам варто почати з нього, а вже потім фарбувати стіни. Перед тим як почати фарбувальні роботи потрібно підготувати всі інструменти. Для фарбування вам знадобляться пензлика і валик. В наші дні вибір таких товарів величезний, якщо ви хочете гладкі стіни, то вам відмінно підійде валик з довгим ворсом.

Починати фарбування треба з самого кута зверху. Фарбуйте рівномірно і не поспішаючи, для кращого результату наносити кілька шарів емульсії. Водоемульсійна фарба відмінно підійде для вологих приміщень, так як вона не тріскається і не тьмяніє, а якщо в нього додати латекс, то вона буде мати чудову водостійкість. Також водоемульсійна фарба не видає потойбічних запахів, вона швидко сохне, створюючи однорідну поверхню.