Вінілова плитка причини особливої популярності На даний момент, досить широкою популярністю серед сучасних різновидів оздоблювальних матеріалів, повністю виправдано користується вінілова плитка. Обумовлена подібна тенденція, перш за все тим, що плитка даного типу має неймовірно великим числом досить серйозних переваг.


Найбільш значущі переваги

В якості самого важливого достоїнства даного будматеріалу, звичайно ж, слід обов'язково зазначити те, що він досить вигідно поєднує в собі всі найкращі властивості дуже багатьох видів покриттів. Так, наприклад, плитка даного типу досить гармонійно поєднує в собі вельми солідну міцність каменю, чудову гнучкість лінолеуму і неймовірну простоту укладання ламінованого покриття.

Вінілова плитка причини особливої популярності
Крім того, особливо примітним тут також вважається і те, що виконані за допомогою такого типу плитки покриття, можуть майже ідеально імітувати мармурову і гранітне облицювання, кераміку і навіть паркет. До того ж, сьогодні також можна ще зустріти і такий вид подібної плитки, за допомогою якої цілком можливо створювати навіть різного виду тематичні панно.

Крім усього іншого, до істотних переваг такого типу плитки також слід додати і такі важливі моменти:
1. Максимальну стійкість до стирання. Даний показник, насамперед, досягається за рахунок присутності в складі такого матеріалу мінеральної крихти або ж особливого кварцового піску.
2. Досить солідну міцність. За рахунок саме цієї властивості дуже багато виробників сьогодні досить впевнено гарантують вельми тривалу експлуатацію подібного матеріалу.
3. Абсолютну водонепроникність. Саме завдяки цим якістю, така вінілова плитка зараз досить активно використовується при облагороджуванні таких приміщень, в яких здебільшого переважає підвищена вологість (ванни, басейни тощо).
4. Підвищену стійкість до впливу ультрафіолетового випромінювання. Подібна якість повною мірою гарантує те, що з роками така плитка зовсім не втратить своєї особливої привабливості.
5. Чудову стійкість до різного роду механічних пошкоджень і досить тривалим фізичним впливам.
6. Практично абсолютну негорючість. Обумовлено це властивість, по більшій частині присутністю в складі такої плитки такого компонента, як мінеральна крихта.
Крім усього іншого, у разі застосування даної вінілової плитки також можна повністю відкинути і абсолютно всі сумніви на рахунок її екологічних особливостей. Адже її повна безпека в екологічному плані, вже встигла знайти своє абсолютне підтвердження на практиці.