Сучасний будинок з каменю В наші дні будинок з каменя може бути виконаний з різного матеріалу, він необов'язково повинен бути збудований з каменю або цегли. При облицюванні використовуються спеціальні плитки, що додасть споруді красивого вигляду.

Менше часу витрачається при будівництві з ячеистобетонных блоків, так як вони більше цегли, а використання пазогребневих систем з'єднання блоків і клеїв замість розчинів, що дозволяє зберігати тепло усередині будівлі.

Створюється враження, що для побудови таких стін не обов'язково володіти професіоналізмом, але це не так, все-таки краще найняти досвідчених будівельників.

Великі блоки з кераміки дають можливість полегшити стіни, так як в матеріалі міститься багато часу з повітрям, що забезпечує менший тиск на фундамент і полегшує монтаж.

Останнім часом використовується кераміка з порами великого об'єму. Порожнечі, розподілені всередині належним чином, забезпечують відмінне збереження тепла. Виробляються блоки різного розміру, які може вибрати замовник.

Оздоблення фасаду

Штукатурна обробка дуже добре виглядає на фасадах кам'яний будинків, вона має різний колірний ряд на вибір. Обштукатурювання фасадів займає багато часу і вимагає досвіду від виконуючих її робочих, що тягне за собою чималі витрати.