Екологія ремонту в квартирі матеріали для оздоблення стін Піклуватися про своє здоров'я людина змушена завжди, тому що саме бадьорість, енергійність і гарний настрій є запорукою нормального добробуту, задоволеності життям і здійснення намічених планів.

Не секрет, що на здоров'я впливає негативно погіршується екологія. З цієї причини стає все більш затребуваними, наприклад, натуральні продукти, вирощені без застосування хімічних препаратів. Людина намагається захистити себе від синтетичних матеріалів, що виділяють небезпечні речовини, які є абсолютно прихованої, невидимою загрозою для здоров'я.

Однією зі складових нашого здорового способу життя вважається навколишнє середовище. Багато часу ми проводимо у власній квартирі і тому слід подбати про те, щоб матеріали, які використовуються при обробці приміщення, були натуральними. Такий популярний сьогодні екологічний дизайн сприяє оздоровленню середовища навколо людини і, крім того, сприяє гарному настрою, саме так діє на людину споглядання природних матеріалів.

[Варіанти натуральних матеріалів для оздоблення стін

Натуральні матеріали є досить дорогими, але ціна буде виправдана безпекою, красою, оригінальністю, практичністю і довговічністю.

1. Шпалери. Це можуть бути не тільки паперові шпалери, але і полотна з натуральних тканин, таких як шовк, бавовна, льон. За останні роки стіни обробляють бамбуковими шпалерами, папірусом, а деякі дизайнери самі полотна виготовляють з різних матеріалів, створюючи унікальні колоритні вироби для прикраси стін.
2. Кераміка. З допомогою керамічних плиток можна створювати чудові малюнки, які створять в інтер'єрі відповідних приміщень, таких як кухня, ванна, туалет, затишок і красу. Різні за розмірами і фактури плитки дозволять створювати свої, унікальні варіанти оформлення стін.

Екологія ремонту в квартирі матеріали для оздоблення стін
3. Скло. Ніщо так не додає легкості, витонченості і вишуканості інтер'єру, як скло. Панелі зі скла прозорого або матового, склоблоки різної колірної гами гармонійно поєднуються з інтер'єром будь-якого стилю. Крім того, скляні вироби візуально розширюють простір і є джерелом додаткового освітлення, створеного відображенням.
4. Дерево. Сучасні дизайнери намагаються відійти від обробки приміщень звичайною вагонкою, створюючи оригінальні панелі для декору стін. Оригінальна структура деревини різних порід допоможе створити єдиний у своєму роді інтер'єр, а помічниками в цьому будуть і додаткові деталі в інтер'єрі. Наприклад, ширма, виготовлена з оригінальних дерев'яних деталей, розділити приміщення на зони. Прекрасним варіантом обробки стін буде унікальна мозаїка з екзотичних порід деревини, які можуть мати незвичні для сіверян колірні відтінки.
5. Камінь. Використання цього довговічного і міцного матеріалу стає все більш частим як для детальної обробки стін, так і для виділення частини стіни для акценту в інтер'єрі. Стіни, оброблені натуральним каменем, не вимагають особливого догляду і не потребуватимуть ремонту багато років.